כך תתכננו ימי הולדת בשרון ובמרכז
נכתב על ידי: מיכל ז
תאריך: 07/09/11

יום ההולדת כבר בפתח ומומלץ לתכנן את המסיבה ליום המיוחד זמן מה לפני. קודם כל, הפעילות או המסיבה שמתכננים ליום ההולדת חייבת להיות מתאימה לגיל של חתן או כלת השמחה. אם מדובר בילד קטן אפשר לארגן מסיבה עם קוסמים וליצנים ואם זה מישהו בוגר אפשר לצאת למועדון. יש הרבה הפעלות במרכז ובסביבה וילדים ומבוגרים יכולים למצוא דברים מהנים לעשות ביום ההולדת.

תל אביב נחשבת לעיר הבילויים של ישראל והיא בהחלט אחד המקומות הטובים ביותר לבלות בהם. לכן, הרבה אנשים מעדיפים לחגוג ימי הולדת במרכז אפילו אם הם גרים באזורים אחרים כיוון זה נותן הרגשה של יציאה מהשגרה היומיומית.

ימי הולדת במרכז אפשר לחגוג בהרבה דרכים- מבוגרים יכולים למצוא את מקומות הבילוי הטובים ביותר בכל הארץ, למשל מועדונים, פאבים, מסעדות יוקרה, הופעות של אמנים נחשבים ועוד. נשים שביום ההולדת רוצות לפנק עצמן ביום טיפוח ומנוחה יכולות ללכת אל מכון ספא ולקבל שלל טיפולים.

כאמור, יש הפעלות במרכז ובסביבה שמתאימות לילדים ולמבוגרים. ילדים יכולים ללכת למוזיאונים בהם לומדים וגם נהנים או ללכת ללונה פארק, שם גם המבוגרים ייהנו. בנוסף, אפשר לעשות שלל אטרקציות כמו רחיפה, פיינטבול או דברים יותר "רציניים.

במידה ומעדיפים להירגע ביום ההולדת ולברוח מהרעש וההמולה כדאי ללכת לשרון ושם לעשות פעילויות יותר רגועות. אפשר לחגוג ימי הולדת בשרון עם טיולים רגליים או לחפש אחר מקום בילוי שאנשים רבים לא מכירים ושהבילוי בו יכול להיות נהדר. יש הרבה לחקור בשרון וכדאי לנצל את יום ההולדת כדי לרחרח מסביב. גם אם התכנונים לא מסתדרים כפי שרוצים, לפחות יהיה סיפור מרתק לשתף בו אנשים.

אם חוגגים ימי הולדת בשרון או במרכז צריך לתכנן הכל לפי תקציב. אם מגיעים מאזור אחר יש להשאיר בצד כסף להגעה וחזרה. אם נראה שאין מספיק כסף אין צורך לבטל הכל כי יש שיטות להשיג עזרה כספית. למשל, אם מתכננים מסיבה לילדים ומזמינים חברים של הילדים שחוגגים כדאי שההורים המארגנים יסדרו הסעה והם יכולים לבקש מההורים של הילדים האחרים להשתתף יחד איתם בהוצאה.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article20708.aspx