ארגון חתונות
נכתב על ידי: יוסי בוזגלו
תאריך: 16/10/11

ארגון חתונות היא משימה לא קלה בכלל עבור רוב הישראלים שרוצים להתחתן בדרך המסורתית. הדבר הראשון שארגון חתונה מצריך הוא מציאת מקום לאירוע. מרבית הזוגות הישראלים בוחרים להתחתן בגני אירועים או באולמות אירועים ומקצתם בוחרים להתחתן במקומות מיוחדים יותר כמו בחצר הבית או בים.

בניגוד לסברה הרווחת, לעתים חתונה בבית יכולה להיות יקרה יותר מחתונה אשר מתקיימת באולם אירועים. כאשר עורכים חתונה בחצר יש צורך להביא שירותים מיוחדים עבור האורחים, יש צורך לשכור במיוחד תאורנים, יש צורך להקים במיוחד בר אלכוהולי ואילו באולם אירועים כל הדברים האלו כבר קיימים בתוכו.

לאחר שהחליטו היכן לקיים את החתונה שלהם בני הזוג המתחתנים צריכים להתמודד עם סוגייה נוספת: בחירת הקייטרינג. אורחים רבים מודדים את האירוע לפי האוכל שהוגש בו ולכן על כתפי בני הזוג מופעל לחץ רב להגיש אוכל טעים ומשביע. לרוב, ככל שהקייטרינג טוב יותר ואיכותי יותר כך הוא גובה יותר עבור כל מנה.

ארגון חתונה כולל משימה נוספת רגישה ומסובכת יותר מהזמנת קייטרינג או מבחירת תקליטן: ההחלטה אילו אורחים להזמין לחתונה. אם בני הזוג רוצים לקיים חתונה צנועה וקטנה יחסית הם לרוב יימצאו את עצמם מעליבים אנשים שונים אשר לא הוזמנו לחתונה ולכן יש להרכיב בזהירות רבה מאוד את רשימת המוזמנים.

בחירת שמלות כלה לחתונה

עבור כלות ארגון חתונה דורש התייחסות רבה למראה החיצוני שלהן ביום החתונה. כלות רבות משקיעות מאמצעים אדירים למצוא אולם אירועים  שיתאימו להן ושיחמיאו להן. לאחר שכבר מצאו שמלות כלה הכלות לרוב נאלצות להתמודד עם סוגיות קשות כמו מציאת נעליים שיתאימו לשמלה שלהן, מציאת צילום חתונות ועוד.

לא רק שמלות כלה 2012: הפיכת הכלה לנסיכה

כל כלה רוצה להראות נהדר ביום החתונה שלה וישנן כלות שרוצות להראות ממש כמו נסיכות שיצאו מדפיו של סיפור אגדה. לאחר שבחרו שמלות כלה, במחיר שהן יכולות לעמוד בו, וזו משימה לא קלה כלל, הכלות יכולות להתפנות למציאת מעצב שיער שיעצב את שיערן ביום החתונה ולמציאת מאפר שיהיה מופקד על איפור הכלה.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article22039.aspx