לארגן אירועים וחתונות בחצר האחורית
נכתב על ידי: אורי בוסביב
תאריך: 16/10/11

הרבה מאוד זוגות אשר מתחתנים בוחרים לקיים את האירוע שלהם בתוך גן אירועים או בתוך אולם אירועים. היתרון בבחירת מקומות אלה לקיום האירוע הוא שהם לא צריכים לדאוג לדברים רבים כמו: היכן יעמוד הבר האלכוהולי או כיצד לסדר את השולחנות משום שאולמות האירועים וגני האירועים מסודרים ומקושטים כבר.

עם זאת, ישנם יותר ויותר זוגות אשר בוחרים לקיים את אירוע החתונה שלהם לא בגן ולא באולם אלא דווקא בחצר האחורית שלהם. היתרונות בבחירת הבית למקום האירוע הוא שלרוב בני הזוג מרגישים בו הרבה יותר נוח, אורחים רבים יודעים כיצד להגיע למקום האירוע ולא פעם האירוע מתנהל באווירה יותר אינטימית וחמה.

יתרון נוסף הוא שבני הזוג לא צריכים לשלם למקום על מנת לקיים שם אירוע. עם זאת, לעתים קרובות קורה כי דווקא קיום אירוע בבית הוא עניין יקר יותר מאשר קיום אירוע בגן אירועים או באולם אירועים. כאשר מקיימים אירוע בבית יש לא רק לדאוג לדברים כמו קניית שמלות כלה או קניית תכשיטים ליום החתונה כמו באולם.

כאשר מקיימים אירוע בבית יש לדאוג להכנת השטח לכמות מספיקה של אורחים. כמו כן, יש לשכור שולחנות וכסאות חגיגיים לאירוע ולשכור גם פינות ישיבה או פינות "זולה" עבור קבלת הפנים של האורחים. בנוסף, יש לשכור תאורן, להקים רחבת ריקודים, לסדר את כל השטח, לקשט אותו ולהכין אותו לאירוע המתקרב.

בחירת שמלות כלה

בין אם בוחרים לקיים את האירוע  אולם אירועים בחצר הבית ובין אם בוחרים לקיים אותו בגן אירועים עדיין הכלה בוודאי תרצה להראות נפלא. על מנת להראות פשוט נהדר היא צריכה לבחור שמלת כלה מבין מגוון גדול של שמלות כלה בחנויות בוטיק, בסלוני כלה ובחנויות אשר מוכרות שמלות כלה 2012  לכלות ושמלות ערב לאירועים מיוחדים.

איפור והינומה: כיצד להראות נהדר ביום החתונה

מלבד בחירת שמלות כלה זולות  כלות צריכות לבחור גם כיצד ייעצבו את השיער שלהן ביום החתונה וכיצד הן ייתאפרו. בנוסף, כל כלה צריכה לבחור לחתונה שלה נעליים שיתאימו לשמלת הכלה והינומה אשר הכלה תוכל ללבוש מבלי להרוס את התסרוקת שלה ושתתאים לשמלה.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article22041.aspx