איך חוסכים בהוצאות חתונה
נכתב על ידי: אורי בוסביב
תאריך: 30/10/11

כולם יודעים זאת כיום אבל עריכת חתונה היא בעלת משמעות של הוצאות לא מעטות של עשרות אם לא מאות אלפי שקלים. רוב הזוגות כיום לוקחים הלוואות לצורך כך או שכמובן נעזרים בהורים שלהם על מנת לערוך את האירוע. להוסיף על זה, שכיום חתונות הן סוג של הפקות ענק שהעלויות בהן רק תופחות ותופחות עם הזמן.

אבל כמו כל דבר כמעט, אפשר לחסוך, אפשר לצמצם הוצאות ולערוך אירוע יפה ונחמד. תתפלאו לשמוע אבל הכל אפשרי ותלוי בסופו של דבר בזוג עצמו שעורך את החתונה וכמה הוא מוכן להתפשר ועדיין לעשות חתונה יפה. זה בהחלט לא בשמיים ועם התארגנות נכונה וסבלנות בהחלט ניתן לעשות זאת.

אז מה עושים?

ראשית, כאשר מחפשים בעלי מקצוע כמו צלמים או צילום חתונות  פשוט לעשות סקר שוק. לראות כמה לוקחים, למי יש שם, מי מוכן להתגמש במחירים וכדומה. כמו שאתם יודעים לא חסרים בעלי מקצוע מהסוג הזה כך שזה בהחלט אפשרי למצוא כאלו שהם גם איכותיים וגם סבירים מבחינת המחירים שהם לוקחים.

הוצא ניכרת בחתונה היא על שמלת כלה. כיום שמלות כלה זה גם עסק שהוא בהחלט לא זול ואפשר להגיע להוצאות של עשרות אלפי שקלים על שמלה. כל הזמן יש קולקציות חדשות של שמלות כלה והן סביר להניח תמיד יהיו יקרות יחסית. אולם אל דאגה גם לנושא אולם אירועים  יש מספר פתרונות אפשריים.

אילו פתרונות?

ראשית, בטח תתפלאו לשמוע, אבל כלות רבות כיום בוחרות להשכיר שמלות כלה. הסיבה לכך היא מאוד פשוטה יחסית, בכל זאת מדובר בערב אחד שלאחריו אין ממש מה לעשות עם השמלה (כבר לא כל כך מעבירים אותן מדובר לדור כמו שהיה נהוג בעבר הרחוק) וזוהי דרך מצוינת לחסוך בכסף.

יש כאלו שבוחרות לקנות שמלות כלה מקולקציות קודמות שגם הן זולות יותר באופן ניכר. כמובן שתמיד ניתן גם לבקש שמלה מקרובת משפחה או חברה, אבל זה הרבה פחות נהוג שכן כל אחת רוצה להרגיש מיוחדת בשמלה שהיא תלבש בערב המשמח ביותר בחייה. שוב בהחלט ניתן לערוך חתונה ועוד במחירים סבירים


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article22440.aspx