הובלות אריזה ועוד
נכתב על ידי: יעל מלמד
תאריך: 22/11/11

נגמר החוזה על הדירה? עוברים לבית פרטי? ישנם אנשים שגרים כל החיים באותו מקום. חלק ניכר מהאנשים מסוגלים להחליף את הדירה מספר רב של פעמים עד שהם מגיעים לבית המושלם. מעבר דירה נתפס כ פרוצדורה מתישה. מאמר קצר זה מיועד לאלו מכם שעוברים בית בשנה הבאה עלינו לטובה, ובו תמצאו כמה נקודות למחשבה על הובלות ואחסון.

ראו את המעבר באור חיובי


התרכזו בצדדים החיוביים במעבר . חלק גדול מהאנשים עושים מעבר מסיבה טובה של מעבר למשרד באזור טוב יותר או כשרוצים לשפץ דירה קיימת. אין ספק, לעבור דירה זה שלב מעייף נוסף בדרך אבל גם אותו אפשרי לעבור בקלות.

כל הדרכים האפשריות למעבר קל, מזורז וללא כאבי ראש


אל תחכו לרגע האחרון, בדקו את האפשרויות להעברת הבית שלכם מבעוד מועד. אם תקפידו לעשות זאת תחסכו מעצמכם לחץ מיותר וכך יעבור מעבר הדירה בדרך הכי טובה שיש.

אין זמן לארוז? כיום תוכלו למצוא מס' חברות שיכולות לתת שירות אריזה בנוסף להובלה. צוות של עובדים מנוסים יבוא מספר ימים לפני יום העברת הבית כדי לארוז בקופסאות את תכולת העסק שלכם.

אם מכריחים אתכם לפנות את הבית לפני שהגיע הזמן בו יש לכם אפשרות להכנס למשרד החדש לא צריך לחשוש! ברחבי הארץ פועלים מס' עסקים שבבעלותם מחסנים שניתנים להשכרה למטרת אחסנת תכולת בתים. בד"כ משכירים את המחסנים לשבועיים אך יש גם אחסון לתקופה ארוכה יותר ואף במחירים זולים יותר.

לא מתפשרים - הובלות אריזה


אם אלו אתם שאורזים בכוחות עצמכם שהחלטתם לשכור את שירותי חברת הובלה למטלה זו הקפידו לארוז את יקרי הערך שלכם בצורה מוקפדת אם אתם מעוניינים שהם יגיעו בשלום לבית החדש שלכם. בטוח לא הייתם מעוניינים שכלי החרסינה היקר שסבתא רבתא גניה נתנה לכם מתנהישבר בדרך, נכון?.

לא מתקמצנים על מובילים אמינים, לא כל אחד עם משאית הוא מוביל בעל ניסיון. הובלת חפצים ספציפיים כגון: מקפיא, מכונת כביסה וכו' דורשים כושר נשיאה רב ומיומנות. בנוסף, יש ריהוט מסוים כגון: פסנתרים ארונות אשר יזדקקו לפירוק והרכבה. בגלל זה, מומלץ לוודא שהמובילים שלכם מוכנים לעשות זאת. פעולה זו תביא לעוד כסף.

תמדדו את המעברים השונים בדירה הנוכחית ובדירה אליה רוצים לעבור. אם המעלית קטנה מדי יתכן ויהיה עליכם לקחת בנוסף שירות של מנוף.

תמיד תוכלו לשכור שירות מנוף בצורה נפרדת אך מומלץ לכם לבצע בדיקה אם החברה שאותה לקחתם לביצוע המלאכה יכולה לספק גם מנוף, כך תוכלו לחסוך בעלות. יש פעמים שכדאי להשתמש במנוף להובלה, גם כשיש אפשרות בלי. השימוש במנוף יחסוך במכות על הרהיטים היקרים במעבר בין החדרים.

צריכים מידע נוסף? לא יודעים מאיפה להתחיל?
כנסו עוד היום לפורטל ותקבלו מחירים ממגוון רחב של אנשי מקצוע.

 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article23154.aspx