שרשראות מיוחדות - כי את מיוחדת!
נכתב על ידי: קופירייטינג פלוס
תאריך: 26/11/11

מה זה שרשראות מיוחדות מבית היוצר של שעטנז?

שעטנז זו לא עוד חנות תכשיטים, זה מקום שבו תוכלו לקנות שרשראות מיוחדות שיבטאו את האישיות שלכם או של אדם מיוחד, לו אתם רוצים להזמין שרשראות מיוחדות במתנה. קרה לכם שראיתם בדמיונכם שרשראות מיוחדות או כל תכשיט אחר, אך לא ידעתם היכן למצוא אותו? ושום שרשראות חנויות תכשיטים הנכונות לא היו אפילו דומות למה שרציתם? היום יש פיתרון! התכשיטים של שעטנז וגם שרשראות מיוחדות מבית היוצר של חברה זו אילו הם תכשיטים המעוצבים על ידיכם אך בעזרת המיומנות של האומנים שהופכים את החלום שלכם למציאות.

איזה סוגי שרשראות תוכלו להזמין מאיתנו?

שרשראות מיוחדות הינן קודם כ שרשראות שעוצבו באופן אישי לאדם שעונד אותן, בין אם מיועד ומזמין עצמו, או בחבר או חברה קרובה. ניתן לעצב שרשראות מיוחדות עם דמויות שאתם אוהבים, עם שמות של אנשים קרובים לכם, ובאופן כללי – לתת לדמיון להתפרע, משום שיש לכם את האנשים שיהפכו כל ציור שתראו בדמיונכם לתכשיט מקורי ויפיפייה. שרשראות מיוחדות של חברת שעטנז עשויות מחומרים שונים. השימוש בפימו הופך את התכשיטים כולם ובעיקר שרשראות מיוחדות ליצירה מיוחדת במינה שמושכת את עיני גל מי שרואה אותה.

מדוע שרשראות מיוחדות במתנה הינן בעלות רב הרבה יותר מאשר שרשראות רגילות?

כאשר אתם קונים שרשראות במתנה בחנויות תכשיטים רגילות, אתם מסתכנים בכך שיום אחד תראו תכשיטים זהים על אנשים אחרים. כאשר אתם מזמינים שרשראות מיוחדות של שעטנז, אתם יכולים להיות בטוחים שמדובר בעבודה ייחודית שתהיה רק לכם. המעצבים והיוצרים של חברת שעטנז יעשו את המתנה שלכם ייחודית ויחידה במינה, בדיוק כמו האדם היקר שבשבילו אתם עושים אותה.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article23295.aspx