כמה עולה דשא טוב
נכתב על ידי: יעל מלמד
תאריך: 27/11/11

נהנים להתעסק עם הגינה? כאן אתם יכולים לגלות את דרכים טובות לשיפור ושידרוג הגינה שברשותכם, ולהנות מטיפים פשוטים בנושאי עיצוב גינות וגינון.

גינה מעוצבת היא חלומם של הרבה אנשים, וניתן להבין את הסיבות לכך. אם יש לנו גינה מושקעת היא עשויה לשמש אותנו לשם רביצה על הדשא, לשם אירוח קרובי משפחה ואפילו בשביל ההנאה הקטנה - טיפול בגינה. החלק הקשה הוא המסלול הארוך להשגת גינת חלומות... מוכנים להתחיל?

קודם כל, יצירת גינה - עדיין לא השגתם כמה עולה דשא?

שלב ההקמה של הגינה הפרטית, זהו הליך חשוב ביותר. הצורה שבה תקימו את הגינה, בהחלט תשפיע על תוחלת החיים של הגינה. לכן, אין מנוס אלא להתייעץ עם מומחים בנוגע אופן השימוש היעיל של שטח הגינה שלכם, ולעשות בדיקה של סוג הקרקע. שהרי בסופו של דבר לא כל הצמחים הולכים יד ביד עם כל סוג של קרקע, בדיוק בגלל זה מומלץ לדעת מראש מול מה אתם מתמודדים.

החלק הבא - עבודת כפיים.

מוכנים להתחיל להזיע? מה זה בכלל אדמה לגינה? לא ניתן לדבר על גינה אמיתית מבלי לציין את כל השעות של העבודה בגינה. קודם כל צריך לרכוש פרחי בר ועצי מנגו בוגרים, ואחר-כך להתחיל בשתילה ובנטיעה. עבודה זו אינה תמיד מהנה, אבל התמורה שמחכה לכם שווה כל רגע ואת כל האנרגייה שהשקעתם!

עתה רצוי להתחיל לשקול את הפרטים השוליים!

גינה מטופחת היא לא רק פרחים, זה גם פסלים, מזרקות מרהיבות ואפילו גופי תאורה. זה השלב הכי מהנה כי עכשיו אפשר ללכת ולבחור לכם שבשבת ולהפוך את המקום לגן מרהיב. כל הפרטים העיצוביים הקטנים מחוללים שינויים משמעותיים, ואתם תתפלאו לגלות כמה הגינה תהיה שונה עם כמה נגיעות דקורציה ועיצוב קפדני.

חייבים לדעת יותר על גינון? צריכים טיפים פשוטים בשביל אוהבי צמחים? כנסו לאתר. קריאה נעימה!

 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article23325.aspx