ספא – חגיגת הפינוקים המושלמת
נכתב על ידי: קופירייטינג פלוס
תאריך: 22/01/12

מסיבה טובה צריכה להיות שמחה ולעשות טוב לאנשים, רוצים גם אלכוהול טוב? קבלתם. קצת כיבודים? בפנים! ואין כמו הטיפולים המפנקים שיעשו את הכלה או החתן הכי מאושרים, תוך כדי שהחברים שלהם מתפנקים איתם והמסיבה הופכת למאורע שמח במיוחד.

ספא – כמה פינוק שרק תרצו

על טעם וריח אין להתווכח, ואכן יש מי שאוהבים טיפול עדין בעוד אחרים אוהבים טיפול עמוק, לכן ספא מאפשר מבחר מבין מבחר סוגי טיפולים. עיסוי שוודי נחשב עדין יחסית בעוד עיסוי רקמות עמוק ניתן למי שמבקשים טיפול הרבה יותר חזק, עיסוי אבנים חמות מציע סוג אחר של חוויה, וכך גם הפילינג גוף, שיאצו, טווינה, ועוד. ספא מאפשר מבחר מבין הסוגים השונים, כמו גם חבילת פינוקי ספא שמאפשרת להתנסות ביותר מטיפול אחד.

מסיבת רווקות – הכי מלכה שיש!

רוצות שחברתכן הכלה העתידית תהיה מלכה של מסיבת רווקות? למה לחשוב יותר מדי אם אפשר בקלות להשיג את התוצאה תוך כדי הנאה של כל אחת ואחת מן המשתתפות? לכו יחד לחבילת עיסוי שכוללת גם שימוש במתקנים, ואפשר גם להמשיך מסיבת רווקות במתחם ולקבל אלכוהול וקינוחים מפנקים, או אפילו ארוחה אם תרצו. מסיבת רווקות שמתחילה בעיסוי טוב מבטיחה המשך הנאה לשאר הבילוי.

מסיבת רווקים – להתפנק בגאווה

רוצים מסיבת רווקים מפנקת ומתביישים להודות בזה? על זה אומרים מי שמתבייש מתייבש! אין כיף גדול מאשר להתחיל את המסיבה עם טיפול מפנק, כל אחד בהתאם למה שהוא אוהב, בין אם זה עם המון שמן, או בכלל עיסוי על בגדים. אפשר גם להמשיך מסיבת רווקים במתחם לאחר הטיפול, עם יין מבעבע, שהייה בג'קוזי, טיפול פילינג גוף ועוד. מסיבת רווקים שכזו תפתח במסורת חדשה ותזכו להגיע שוב גם במסיבות של שאר החברים.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article25290.aspx