דלתות פנים - העיצובים
נכתב על ידי: רובי
תאריך: 12/02/12

דלתות פנים – הגברת הישנה והאדרת החדשה

דלתות פנים חוצצות בין מתחמים וחדרים שונים בבית. בשונה מדלת חיצונית – דלת פנימית אינה אמורה להיות בהכרח חסינה בפני פגעי מזג האוויר, אשר דלתות חיצוניות חשופות להם. על היות דלתות פנים פריט עיצובי, דקורטיבי, עשויה להעיד כינוי סדרות שונות שלהן כקולקציות, המושג הרווח בתחום ההלבשה.

דלתות פנים – עם ידיות או בלעדיהן -  מוצעות במבחר עשיר סל חומרים, סוגים, דגמים, צבעים, טקסטורות וגימורים. ניתן לבחור דלתות פנים מעוצבות על-פי היכולת הכספית והתקציב שאתם מקציבים לרכישתן. יצרניות של דלתות פנימיות לבית עשויות להציע לכם דלתות ייעודיות לשימוש ולרווחה מיטביים. דלות חד או דו כנפיות, דלתות הזזה, אטומות, שקופות או שקופות למחצה ועוד.דלת פנימית "מתכתבת" עם  הריהוט בבית ומהווה את אחד מפריטיו מעצם היותה חשופה לעין כל מי שנוכחים בבית.

אותה הגברת, אדרת אחרת

מאחר שאותה הגברת בשינוי אדרת היא – עיניכם הרואות עדות – גברת אחרת, ניתן לשפץ ולשדרג דלתות פנים לא בהכרח על-ידי החלפתן אלא בהחלפת הציפוי שלהן. היצרניות המובילות בתחום ייצור דלתות פנים מציעות לכם, בין השאר ואולי בעיקר באתרי האינטרנט שלהן קטלוגים ובהם מגוון דלתות לבחירה, לרבות דלתות עם סוגים שונים של ציפויים סינטטיים,, דלתות פורניר, דלתות לימנטו  ועוד.

יש המעדיפים דלתות פשוטות ויש, לעומתם, מי שמוכנים  ויכולים להשקיע בדלתות פנים מעוצבות. ניתן ליצור דלת שמשולבים בה חומרים שונים, כגון עץ וזכוכית וריקועי ברזל, פרזולים וזיגוגים שונים להעצמת יופיין של הדלתות.

דלתות פנים ניתנות להזמנה גם עם מנגנוני נעילה, למתחמים אשר החציצה בניהם באמצעות דלת איכותית (ניתן להזמין גם דלתות פנימיות עשויות מפלדה) מחייבת ומאפשרת נעילה להגנה ולבטיחות מרביות.

בשורה התחתונה: דלתות בכלל (ודלתות פנים אינן יוצאות מהכלל) אמורות להיות שימושיות ואיכותיות עיצובן מעניק להן ערך מוסף אסתטי, חשוב ומצדיק השקעה כשלעצמו, אבל אין להתפשר על איכותן ובטיחותן, במיוחד כאשר מתקינים דלת פנימית לחדר הילדים בבית.

תהיה הדלת אשר תבחרו אשר תהיה – העיקר: כנסו לשלום וצאו בשלום ובין כניסה ליציאה שיקרו לכם רק דברים טובים ויפים.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article26058.aspx