גני אירועים: אלכוהול לחתונה
נכתב על ידי: אביב יועצים
תאריך: 24/04/12

בשעה טובה החתונה הולכת ומתקרבת. האם הקדשתם מחשבה לנושא האלכוהול?

היום, כאשר סוגרים חתונה עם גן אירועים בשרון, מה שמקבלים מהגן הוא בר ישראלי סטנדרטי. בר זה כולל בתוכו אך ורק שתייה חריפה תוצרת הארץ. מסיבה זו, לעיתים הזוג המאורס יצטרך להוסיף כסף עבור משקאות אלכוהוליים תוצרת חוץ, או "לחזק" את הבר באמצעות שתייה, שתירכש באופן פרטי.

החשוב הוא שלא יווצר מצב מביך שקורה בלא מעט חתונות: לאורחים אין שתייה חריפה על השולחנות. הם נאלצים לגשת אל הבר כדי לקבל כוס אלכוהול. מאידך, הבעל של החתן עובר בין השולחנות ה"מיוחסים" ומחלק להם בקבוק וויסקי משובח. דבר זה גורם לאורחים המשתוממים לתהות: האם אותם אנשים בשולחנות "מיוחסים" שמו יותר כסף מהם?

במידה והחלטתם לסגור עם גן אירועים בשרון על תוספת כספית עבור סוגים נוספים של שתייה תוצרת חוץ, אתם יכולים להיות שקטים ורגועים. גן אירועים יספק את השתייה באופן חופשי לאורחים במהלך כל האירוע. כלומר, גם אם האורחים שלכם שותים המון באותו אירוע, לא יקרה מצב מביך שבו תתקעו באמצע הערב ללא שתייה.

החיסרון של אופציה זו הוא העלות. בדרך כלל התוספת שגובה גן אירועים לכל אורח נאמדת בסביבות 20 ש"ח, מה שמייקר את המנה. בנוסף, במידה והאורחים שלכם לא שתיינים, זהו כסף שירד לטמיון.

האופציה השנייה היא לחזק את הבר באמצעות שתייה, שאתם קונים בחוץ, באופן סיטונאי. אופציה זו בסופו דבר לא חייבת להיות זולה יותר, אך במידה ויישארו לכם המון בקבוקי שתייה אחרי האירוע, הם עדיין שלכם ולא של גני אירועים בשרון. כמובן שתוכלו לקחת אותם להנאתכם האישית בירח הדבש. בהרבה מאוד פעמים ניתן להחזיר אותם אל הספק ממנו קניתם את השתייה ולקבל החזר כספי, כל עוד הפלומבה סגורה. החיסרון הוא שבמידה ולא הערכתם נכון את קצב השתייה של האורחים, אתם יכולים למצוא את עצמכם באמצע האירוע ללא שתייה.

לסיכום, חשוב להקדיש מחשבה רבה לנושא האלכוהול. אלכוהול תמיד עושה אירוע שמח בכל גן אירועים. אמנם אתם לא מעוניינים לקבל קהל של שיכורים מקיאים באמצע הרחבה, אך כמות סבירה של אלכוהול תמיד תגרום לאורחים להיות שמחים יותר, חופשיים יותר וליהנות יותר ברחבת הריקודים. בנוסף, אלכוהול הוא גם תחום משותף בין האורחים השונים. תמיד נחמד לשבת על הבר עם כוס שתייה ולדבר עם אנשים סביבכם, אפילו אם פגשתם אותם לפני כמה דקות.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article28517.aspx