קידום אתרים- האם צריך את הקורס?
נכתב על ידי: גלי
תאריך: 29/04/12

קידום אתרים הוא בין התחומים הכי פרוצים שיש בשוק. אין השכלה נדרשת על מנת לעבוד בתחום ואין מבחנים או בדיקות מצד אף גורם. כול אדם באשר הוא, יכול לקום בבוקר ולקרוא לעצמו מקדם אתרים, אין תעודה מקצועית או כול דבר אחר שהוא נדרש להוכיח או להראות לפני שהוא פונה ללקוחות.


מסיבה זאת, קשה מאוד בתחום הקידום אתרים להבדיל בין הטוב לרע, המקצועי מהשרלטן. ישנם חברות קידום אתרים אשר עונות על הצורך ההולך וגבר בהשכלה בתחום ופתחו קורסים לקידום אתרים. בין הקורסים האלו צריך להבדיל בין קורסים המיועדים לאנשים המעוניינים לעסוק בקידום אתרים בצורה מקצועית, לבין בעלי עסק שרק רוצים לגעת בתחום על מנת לנהל ולקדם את האתר שלהם טוב יותר.


כול קורס מציע לך גם כיוונים שונים של קידום אתרים. יש שישלבו קידום עם בניית אתרים, יש שיוסיפו תוכן בנושא המדיה החברתית ויש כאלו שיתמקדו בחווית המשתמש.


חשוב לפני שבוחרים קורס לבדוק לפרטים מה הוא מכיל. כול קורס נבנה עצמאית על ידי החברה שמעבירה אותו ולכן אין קורלציה בחומר הנלמד. לדוגמה, אדם שאינו טוב בפרטים טכנית חבל שילך לקורס שמתמקד באספקטים התכנים של קידום ו בניית אתרים. אם ברצונכם רק לרכוש ידע בסיסי על מנת לקדם את האתר שלכם יספיק קורס קטן ובסיסי.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article28617.aspx