וידאו הפך ככלי אטרקטיבי לפרסום
נכתב על ידי: אופיר בן צור
תאריך: 13/06/12

וידאו הפך ככלי אטרקטיבי לפרסום

קיימים היום מספר מקומות עיקריים לפרסום באינטרנט כגון: פרסום בגוגל אשר מציע שתי אופציות פרסום ממומן בגוגל אדוורדס, וקידום אורגני לאתרים. כמו כן,ניתן לפרסם כיום גם בפייסבוק, כאשר לצד ענקיות החיפוש והרשתות החברתיות ניתן להוסיף גם את ענקית חיפוש הוידאו יוטיוב. במרוץ השנים שיווק ביוטיוב הפך לאטרקטיבי במיוחד לפרסום כאשר הוא משלב בתוכו כלי משמעותי לפרסום שהרי הוא קידום סרטונים ביוטיוב.

יוטיוב בעבר נתפס כאתר המיועד לסרטונים בתחום המוזיקה בלבד, אך תפיסה זו השתנתה עם השנים ובמקומה רובחת המודעות ביעילות של האתר לשיווק ביוטיוב שמאפשר חשיפה מדהימה להפליא למגוון בעלי עסקים, שברצונם להגיע לזירות ושווקים חדשים ולקוחות פוטנציאליים לשירות או למוצר שלהם.

הדרכים השונות ל-שיווק ביוטיוב

1. ישנה אפשרות לפרסום ביוטיב מודעות, מסוג הבאנרים אשר מופיעיפ בצד העמוד השמאלי העליון .כאשר על מנת לבצע זאת יש לבחור בגוגל אדוורדס, פרסום ברשת המדיה כשבוחרים את יוטיוב.

2. אופציה אחרת לשיווק ביוטיוב היא לקדם סרטונים שאתם העלתם ולגרום לכך שסרטונים אלה יופיעו בין התוצאות הראשונות כאשר יש לשים דגש על מילות החיפוש רלוונטיות.

3 אופציה גאונית לקידום ביוטיוב היא לפרסם באנרים על סרטונים שאתם בוחרים. כאשר אפשר לבחור את הסרטון הדרוש שבו מופיע קהל היעד, כשהשלב הבא הוא להציג באנר קשור עם הפנייה לעמוד הנחיתה שלכם או אל האתר שלכם חשוב לדעת שגוגל מייחס חשיבות גבוה לכניסות לאתרכם מיוטיוב ובכך מקדם גם את האתר בגוגל.

למידע נוסף על פרסום ביוטיוב

פרסום ביוטיוב – טיפים:

בדומה לכל תהליך פרסום ברשת טיבו של הקמפיין נאמד על לפי כמות הצפיות והלחיצות על סרטון שלכם. משום כך, נדרש מכם להפיק מודעות אשר ימשכו את תשומת לב הגולש ויעודדו לחיצה עליהם. כאשר מוטיבים משמעותים לכך הינם התמונה שתופיע בראש הסרטון ובנוסף הטקסט לצידה.

סרטון אילם הוא לא אפקטיבי ולכן מומלץ להשתמש בסרטון עם קול.

ישנו צורך בייצירת סרטון ממוקד, בעל תוכן שווקי וקצר זאת מהסיבה שאנשים מאבדים סבלנות.

חשוב להוסיף מילות מפתח רלוונטיות לסרטון, נתון זה הכרחי על מנת שמנוע החיפוש יוכל לקשר את הסרטון שלכם לנושאים הקשורים אליו.

דבר חשוב נוסף הוא לקבוע באיזה אזורים אפשר יהיה לצפות בסרטון שלכם.

טיפ בעל משמעות גדולה הוא השימוש בבעל מקצוע שמבין בתחום פרסום ביוטיוב ובנוסף מתמחה גם בבנית אתרים על מנת שכשיהיה צורך להוסיף תכנים לאתר ידע מקדם האתר לתת מענה גם בתחום זה.

אינפורמציה נלקחה מהאתר הבא

http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%A7%D7%99%D7%93%D7%95%D7%9D_%D7%90%D7%AA%D7%A8%D7%99%D7%9D_%D7%91%D7%9E%D7%A0%D7%95%D7%A2%D7%99_%D7%97%D7%99%D7%A4%D7%95%D7%A9


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article29934.aspx