מדריך חילופי זוגות
נכתב על ידי: Capiyot
תאריך: 21/06/12

מי מכם שמחפש חוויה מינית משוחררת, מסעירה ומרעננת למערכת היחסים שלו, מוזמן להתנסות בחילופי זוגות. נדרשים אמון, ביטחון, מחויבות זוגית עמוקה וקריאה במדריך שלנו בנושא חילופי זוגות.

"היינו ילדים וזה היה מזמן"... כשהיינו ילדים קטנים אהבנו לעשות החלפות (במלעיל). היינו מחליפים גוגואים, בגדים, פוסטרים, מדבקות, משחקים ואפילו חברים. אהבנו לבוא אחד לשני הביתה ולישון במיטות של החברים, לאכול את הסנדוויצ'ים בטעם השונה שההורים שלהם היו מכינים. לפעמים גם חשבנו בשקט בלב שהיינו שמחים אם ההורים שלהם היו ההורים שלנו, אבל אי אפשר היה להתחלף. באיזשהו גיל נהיינו קנאים לפרטיות שלנו וקצת קמצנים. מה ששלנו נשאר שלנו. איזה נחמד אם היינו קצת חוזרים לילדות, אבל רק בהחלפות, והיינו משתמשים בהן בעולם התוכן של המבוגרים. כלומר, בסקס. כלומר, החלפות של סקס. נשמע מעניין? תקראו.

מה זה חילופי זוגות?

פשוטו כמשמעו. להחליף זוגות. להוסיף סקס עם עוד זוג, או עוד גבר ואישה. אם החלטתם יחד שזה מתאים לכם ושזו יכולה להיות דרך נפלאה לגוון את הסקס שלכם ולהוסיף תשוקה למערכת היחסים שלכם לכו על זה. היו מודעים לכם התרחישים האפשריים.

התחלה קלה

אחרי שהבנתם מה זה נעבור לשלב הביצוע. התחילו בסיטואציה של חילוף זוגות ממקום של התבוננות. תראו אם זה מתאים לכם, פעם הבאה תגיעו מוכנים. שנית, עדיף להכניס לסקס שלכם גורם זר ולא מוכר, אולי כדאי להתחיל בחו"ל או להוסיף אישה או גבר לא ישראלים, ככה תרגישו פחות חשופים בארץ ישראל הקטנה. אגב, בחו"ל התופעה יותר מוכרת וקיימת יותר שנים.

איפה הכי טוב לחפש חילופי זוגות?
  • אתרי הכרויות-אתרי אינטרנט המציעים להכיר זוגות אחרים באופן דיסקרטי. אפשר לראות תמונות ולהתרשם, לצ'וטט ולבדוק אם אתם באותו ראש. אם כן, אחר כך תוכלו להיפגש.
  • מועדון חילופי זוגות- כמו מועדון בילוי רגיל, רק שכל הנוכחים מודעים לעניין החילוף. יש כמה חדרים צדדיים שאפשר לגשת אליהם להתרשם ולמצוא זוג לחילוף.
  • מסיבות פרטיות לחילופי זוגות-מסיבות פרטיות למוזמנים בלבד. מתקיימות בבתים פרטיים וכוללות חדרים מפנקים, אוכל ואלכוהול.
תרחישים אפשריים שכדאי לקחת בחשבון

קחו בחשבון שלצד היתרונות והכיף הגדול יכולות לצוץ כמה בעיות, כי כשאתם מכניסים עוד גורם למשוואת האינטימיות שלכם יש סיכון. אחד הצדדים יכול לראות שיש מאהבים טובים יותר עם ביצועים טובים יותר. מישהו מהצדדים יכול להתאהב ולרצות להמשיך את הקשר. ואתם יכולים להרגיש חוסר ביטחון עם עצמכם ועם הגוף שלכם למראה אחרים.


 
אודות המחבר

כפיות הינו המגזין הגדול בישראל בנושא הכרויות ודייטינג. באתר תכנים רבים בנושא שבינו לבינה.

המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article30144.aspx