חוקר פרטי – חקירות אישות
נכתב על ידי: להב מעודה
תאריך: 25/06/12

מדוע חקירת אישות על ידי חוקר פרטי חשובה?

חקירות פרטיות על ידי חוקר מאפשרות לנו לדעת את האמת, לוודא שבן/בת הזוג נאמנים לנו. חשדות, חוסר ידיעה וספקולציות גורמות לבלבול נוראי, חרדה וחשש לעתיד. במידה ואכן יתגלה כי בן או בת הזוג בגדו, אין ספק שמדובר בידיעה כואבת, אך אחת שאין ממה מנוס. רק ברגע שהאמת יוצאת לאור, נוכל אכן לדעת היכן אנו עומדים בקשר הזוגי שלנו ולהגיע להחלטות נבונות.

מעבר להיבט הרגשי, חקירות אישות על ידי חוקר פרטי מספקות מידע שניתן להשתמש בו במידה ונחליט על גירושין. בתי המשפט ובית הדין הרבני רואים בחומרה בני זוג שבגדו במסגרת הנישואין ונוטים לצודד בצד הנבגד. פעמים רבות, הצד שנתפס בקלקלתו יעדיף לא לעבור הליך גירושין ארוך ולסגור את הפרוצדורה במהרה.

כיצד חוקר פרטי עורך חקירת אישות?

בלש פרטי עורך חקירות אישות בעזרת סל כלים נרחב העומד לרשותו. חקירת אישות תתחיל רוב על ידי איסוף אינפורמציה בסיסית כגון מקום עבודתו ומגוריו של הנחקר, שגרת יומו, עיסוקיו וכן הלאה. לאחר מכן, חוקר פרטי יבצע מעקבים מלווים בתצלומים, תיעוד של מעשיו של החשוד עם המאהב/ת, התקנת מצלמות סמויות (למשל בבית המשותף אם יש חדש לפעילות בו) וכן הלאה. חקירת אישות על ידי חוקר פרטי יכולה לכלול גם חקירה כלכלית מלאה של החשוד. חשוב לציין כי חוקר פרטי מקצועי לא יעשה שימוש בשיטות פסולות כמו האזנות סתר שאסורות על פי חוק. כל ראיה שמושגת על ידי חוקר פרטי מקצועי קבילה בבית המשפט.

כיצד חקירות כלכליות משתלבות בחקירות אישות?

חלק בלתי נפרד מחקירות אישות הוא חקירות כלכליות של בן/בת הזוג. כאשר מחליטים לגשת להליך גירושין, חשוב מאוד לוודא כי בן/בת הזוג לא מחזיקים בנכסים שאינכם יודעים עליהם, למשל חשבונות בנק בחו"ל, דירות או מגרשים ורכוש אחר. כמו כן, מכיוון שתשלום דמי מזונות נקבע בין היתר על פי גובה השכר ואפשרויות ההשתכרות, ישנה נטייה להסתיר את אלו, לטעון לחוסר יכולת לעבוד, פשיטת רגל, חוסר אמצעים וכן הלאה. חקירה כלכלית על ידי משרד חוקר פרטי מקצועי תוכל לעזור להוכיח כי הצד השני אכן מסוגל לעמוד בתשלום המזונות וכמובן לחלק את הרכוש שהתגלה באופן הוגן.


 
אודות המחבר

להב חקירות - חוקר פרטי המתמחה בחקירות כלכליות ומודיעין עסקי.

המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article30207.aspx