ההבדלים והסוגים השונים של ספות נוער
נכתב על ידי: די ארקה
תאריך: 04/07/12

בעבר כשנכנסו ספות הנוער לתודעת הציבור ונמצאו יעילות ומהוות פתרון נוח, פרקטי ואף יפה עבור בני נוער וצעירים, כוונו אכן ספות אלו לקהל היעדהזה. כיום, עברו ספות הנוער תהפוכות כה רבות, שהן משמשות כפריט בסלון,משמשות מבוגרים וילדים, ורק שמן "ספות נוער" נותר בעינו. אילו סוגים של ספות נוער קיימים כיום ומה ההבדלים ביניהם?

מיטות וחצי | רהיטים בראשון לציון

נוחות לצד איכות

ספות נוער הן ספות שכיחות מאד בקרב צעירים ומבוגרים. הן נוחות, רובן מכילות מיטה נשלפת נוספת, עובדה המעלה משמעותית את קרנן, וכןארגז מצעים גדול ומרווח. ספות נוער מעוצבות כך שישמשו כספה לכל דבר במשךהיום, עם מושב ומשענת נוחים, ויהפכו למיטה בשעות הלילה.

כיום קיימים סוגים רבים ושונים של ספות נוער, בגדלים שונים, עיצובים שונים, צבעים שונים ואפילו איכות מזרון שונה.

בריאות לפני הכל

ספות נוער עם מזרון אורטופדי- כיום כשהמודעות לבריאות רק הולכת וגוברת, יש חשיבות רבה בספה עם מזרון יציב וחזק, המתאים למשקלים שונים. ספות נוער עם מזרון אורטופדי מעניקות את התמיכה הרצויה לגב, ולעמוד השדרה כולו, ואורך החיים שלהן הוא רב. לכן, ספותאלו פופולריות מאד גם בקרב מבוגרים, המחפשים פתרון לגבם הכואב.

ספות נוער מתכווננות- כיום, הספה משמשת גם כמקום בו תקראו ספרים, תצפו בטלויזיה, ולא רק לאירוח או לשינה. לצורך כךקיימות ספות נוער מתכווננות, בהן ניתן להרים את ראש הספה ולכוונן אותובהתאם לגובה הרצוי ולנוחיות מושלמת בזמן הקריאה או הצפייה בטלויזיה.

ספות נוער עם אביזרים נלווים- מלבד ארגז המצעים, הקיים היום כמעט בכל ספת נוער, ניתן למצוא עיצובים מגווניםומיוחדים של ספות נוער, ביניהן ספות עם מדפים בדפנות, המחוברים לספה. מדפים אלו מאפשרים הנחת חפצים, ספרים, טלפון נייד או משקפיים, ופותרים בעית הכנסת שידה לצד המיטה, עובדה המסייעת למצבים בהם החדר קטן.

ספות נוער- סגנונות וגוונים רבים

ספות נוער מעוצבות בעיצוב מודרני- ספות אלוהן נפלאות, מאחר והן מעוצבות ממש כמו ספה בסלון, רק שניתן לפתוח אותן,ולנצל אותן לשינה. הן אידיאליות למצבים בהם נדרש פתרון ללינה, ללא ויתור עלהמראה המעוצב והאסתטי של הסלון.

ספות נוער עם מזרון קפיצים- לחובבי מזרוני קפיצים, עם תחושה רכה יותר, קיים מגוון רחב של מזרוני קפיצים, החביבים בעיקר על ילדים.

עיצוב ספות הנוער כיום הוא עכשווי, מתמקד באופנות האחרונות,ומציע מגוון של ספות צעירות,סולידיות, אלגנטיות, בצבעים רבים ועכשוויים,ומתאימים לסגנונות, טעמים, וקבוצות גיל רבות באוכלוסיה.

(די ארקה) הינה אחת מהחברות המובילות בתחום הריהוט (ספות מעוצבות, חדר שינה מעוצב) ופתרונות השינה בישראל, כאשר כל מוצריה הינם ייחודיים ומורכבים לפי נוסחה שכבר הוכיחה את הצלחתה במהלך השנים, ומבטיחה לכם חוויית שינה ושימוש נעימה, נוחה ובריאה.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article30457.aspx