איך להפוך את הריהוט הישן בבית לריהוט מעוצב עם שיק?
נכתב על ידי: די ארקה
תאריך: 17/07/12

אין עוררין על כך שרהיט חדש וטרי שזה עתה עזב את המפעל מועדף בעיני מרביתם המוחלט של הצרכנים על פני רהיטים ישניםובלויים שאבד עליהם הכלח. כולנו מעדיפים את החדש על פני הישן (למען הסר ספק– גם רהיט שעוצב בסגנון עתיק, וינטג' אך יוצר זה עתה ייחשב חדש) אבל לא תמיד עולה בידנו להשיג את הרהיט היוקרתי. בדיוק מהסיבה הזו יותר ויותר אנשים פנוים לחלופה הטובה ביותר – ריפודם של הרהיטים הישנים.

מהו בעצם ריפוד רהיטים?

ריפוד הרהיטים הוא תהליך שבמסגרתו תאפשרו לרהיטים הישנים והמרופטים שלכם להתעורר לחיים חדשים תוך שינוי חזותם מקצה לקצה. הרהיטים המתאימים ביותר לריפוד נמצאים בסלון וכולל את הספות והכורסאות הנמצאות בו.מלאכת הריפוד מתבצע הלכה למעשה באמצעות "הפשטתו" של הרהיט והסרתו של הבדהקיים ומייד לאחר מכן הלבשתו של ריפוד חדש שיעניק לספה שלכם מראה חדש ויוקרתי. מיותר לציין כי ישנם אינספור ריפודים שבהם ניתן לעשות שימוש – החל מהקלאסיים וכלה במודרניים.

ספה מרוהטת של דיארקה

ספה מרוהטת של דיארקה

מדוע כדאי לרפד?

היתרון המשמעותי ביותר של ריפוד הרהיטים טמון באופן טבעי בחיסכון הכספי המשמעותי שהופך את הריפוד להרבה יותר משתלם וזאת ביחס לעלות רכישתו של רהיט חדש לחלוטין. בסופו של תהליך הריפוד תגיעו קרוב לוודאי לאותה התוצאה שאליה הייתם מגיעים במידה והייתם מחליטים לגשת לחנות הרהיטים הקרובה לביתכם. חשוב להבהיר, רהיט שעבר ריפוד מחודש אינו יכול להחליף רהיט חדש שכן ברור כי מדובר על קטגוריה שונה לחלוטין של מוצרים, ויחד עם זאת,מדובר על פתרון ביניים זמני שישמש אתכם עד לרגע שבו תוכלו לגשת לחנות.

כיצד בוחרים את חברת הריפוד?

מבחן התוצאה של הליך הריפוד תלוי בכמה גורמים משמעותיים כאשרה עיקרי שבהם הוא יכולתו של בעל המקצוע, הרפד, לבצע את המשימה על הצד הטוב ביותר. בבואכם לבחור רפד יהיה עליכם להקפיד על כך שמדובר בחברה מנוסה ובעלת מוניטין המכירה את מלאכת הריפוד על בוריה. זאת ועוד, ריפוד איכותי הוא כזה הנעשה תוך שמירה מירבית על הצביון האותנטי של הרהיט ובעל המקצוע חייבלהיות מודע לכך. לבסוף, אל תסכמו עם אף אחד מאנשי המקצוע בטרם תינתן לכםהאפשרות להתרשם באופן אישי מעבודות העבר שלהם.

תוכלו גם לרפד כורסאות טלוויזיה ישנות

Di Arka (די ארקה) הינה אחת מהחברות המובילות בתחום ה- ריהוט מעוצב (מיטות וחצי, כורסאות טלוויזיה) ופתרונות השינה בישראל, כאשר כל מוצריה הינם ייחודיים ומורכבים לפי נוסחה שכבר הוכיחה את הצלחתה במהלך השנים, ומבטיחה לכם חוויית שינה ושימוש נעימה, נוחה ובריאה.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article30849.aspx