השיטות השונות של אומנות יצירה של תכשיטים
נכתב על ידי: אופיר בן צור
תאריך: 18/07/12

השיטות השונות של אומנות יצירה של תכשיטים

קיימות שיטות רבות של אומנות בעיצוב תכשיטים כגון: פריסטייל, קשירות פירואניות, סגירת תכשיטים, קשירות פנינים ועוד... כאשר היותר מעניינות ומצלחות ב-סדנאות יצירה לנשים, היא סדנת שדרוג ותיקון תכשיטים שיצאו מכלל שימוש בשל התיישנות או בשל פגם כלשהו בתכשיט. וזאת מאחר שבאמצעות סדנה זו אתן מקבלות אינפורמציה יעילה של טכניקות ורעיונות לטובת תיקון ושדרוג התכשיט.

קצת רקע על תכשיטים

העיצוב והייצור של התכשיטים מוכר וידוע לנו עוד מימי קדם, כאשר כמעט בכל חברה בעולם התפתח הנושא של ייצור ופיתוח של התכשיטים. וזאת מאחר שבמהלך ההיסטוריה נחשפו האנשים מהחברות השונות בעולם, לשאר התרבויות אשר הביאו איתן טכנולוגיות טכניקות ורעיונות חדשים ושונים לייצור עיצוב ושימוש בתכשיטים רבים. כך שלמעשה ניתן יהיה לראות את התכשיטים ברוב האוכלוסיות בעולם עטויים על גופן של הנשים בחברה. כמו כן, נתון היסטורי מעניין על תכשיטים הינו כי בעבר ציינו התכשיטים את המעמד הכלכלי או החברתי של האנשים בחברה.

למידע על סדנאות גולדפילד

מגוון רחב של אופציות טכניקות ושיטות ליצירה בתכשיטים

קיימת אופציה ליצירה של תכשיטים מיוחדת במינה, העוסקת בחריזת חרוזים יפנים מסוג חרוזי מיוקי יפנים עם מגוון רחב של חרוזים מגדלים שונים ומסוגים רבים אשר ניתן למצוא ב-סדנאות חריזה יפנית.

קיימת אופציה ליצירה שמשלבת חוטי עור בגדלים שונים רחבים ודקים, ומסוגים שונים כמו ג'מס, משי ובמגוון רחב של צבעים.

קיימת אופציה ליצירה של תכשיטים יפיפיים בשילוב של יצירה עם אבנים טבעיות, חרוזי קריסטל, חלקי תכשיטנות מסוגים שונים, ומבחר גדול של כפתורים יפים להדבקה על עגילים.

קיימת אופציה ליצירה עם תכשיטים שלכם אשר יצאו מכלל שימוש מסיבות שונות כמו התיישנות התכשיטים או לחלופין שבר או פגם שנוצר בהם במהלך השנים, כאשר על ידי סדנה זו תלמדו טכניקות רבות ותקבלו רעיונות מעניינים לטובת שדרוג התכשיט או תיקונו. כך שלמעשה התוצאה הסופית תהיה כזו שאתן תיהנו ואף תתגאו לענוד את התכשיט אשר ישקף את הטעם שלכן ואת חוש היצירתיות שלכן.

אינפורמציה בנושא נלקחה מהאתרים הבאים

http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%99%D7%A6%D7%99%D7%A8%D7%94

http://www.magicart.co.il/%D7%A1%D7%93%D7%A0%D7%90%D7%95%D7%AA


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article30879.aspx