גני אירועים: טיפים לחתן שרוצה להראות מטופח
נכתב על ידי: אביב יועצים
תאריך: 25/07/12

בשעה טובה, הצעת לחברה שלך נישואין. עשיתם יחד סבב גני אירועים בשרון, מצאתם מקום מקסים ושריינתם תאריך בקיץ.

למרות שנורא היית רוצה, לא תוכל להגיע לחתונה שלך בכפכפי אצבע, מכנסי ברמודה קצרים וטי שירט קלילה. נכון שזה נורא מפתה עבורך להגיע אל גן אירועים בשרון בלבוש נוח וקליל - אך אשתך לעתיד לא תראה זאת בעין יפה. כנראה שתצטרך להשלים עם גורלך וללבוש חליפת חתן מסורתית, שבה תזיע כמה שעות טובות.

אם אתה ממילא הולך להשקיע כמה אלפי שקלים ברכישת חליפה, האם לא שווה להשקיע קצת יותר ולטפח את עצמך במיוחד לקראת היום הגדול?

יתכן שהמחשבה מרתיעה אותך, אך חשוב על כך שביום חתונתך כל האנשים הקרובים לך, המשפחה, החברים, העמיתים מהעבודה - כולם יגיעו אל גן אירועים בשרון בשביל לראות אותך. לא היית רוצה להיות במיטבך ביום כזה?

גברים רבים אינם מסתפקים ברכישת חליפה ועושים טיפולים נוספים. הם פשוט רוצים להיראות נפלא. כיצד תוכל לטפח את עצמך ליום הגדול? הנה כמה טיפים:

טיפולי יופי - תוכל להתפנק בסלון יופי, לעשות מניקור ופדיקור לאצבעות הרגליים והידיים שלך. תוכל לבקש ניקוי פנים ופילינג, כדי להיפטר ממושבת הנקודות השחורות על אפך. עור פניך יראה זוהר ורענן, אחרי טיפול פנים כזה.

הסרת שיער מהגוף - יתכן שמעולם לא הרגשת נוח עם שיער גופך. נכון שבחתונה עצמה, במתחם של גן אירועים, תלבש חליפה ואיש לא ישים לב לשיעור יותר, אך האם הקדשת מחשבה לירח הדבש לאחר מכן?

הטכנולוגית של הסרת שיער בלייזר לצמיתות רק הולכות ומשתכללות, כך שזה לא מפתיע שגברים רבים מחליטים לפתוח דף חדש וחלק בחייהם. הם מנצלים את ההזדמנות של החתונה להסרת שיער.

הסרת שיער מהפנים - יתכן שאתה סובל משיעור יתר בפנים – באוזניים, באף, בין הגבות. אם זה מפריע לך - בהחלט הגיע הזמן לטפל בנושא.

שינוי התסרוקת - אם אתה רגיל להסתפר לבד, עם מכונת גילוח, יתכן שהגיע הזמן לתספורת יותר "סטייליסטית", כזו שתדגיש את תווי הפנים שלך. זכור, אתה האורח החשוב ביותר במקום. כשתגיע אל גן אירועים, עיניהם של האורחים ינוחו עליך במשך כל הערב.

טיפולי ספא - מדוע להגיע אל גן אירועים כשאתה וחברתך לחוצים ומתוחים? האם חשבת להתפנק לפני כן בספא? כך תגיעו רגועים ונינוחים ליום החשוב בחייכם.

יישור ,הלבנה וניקוי שיניים - גברים רבים מודעים לכך שהם עומדים לחייך לא מעט בחתונתם וגם בצילומים, ורוצים שהשיניים שלהם ייראו נפלא.

נכתב בשיתוף עם האתר הפסקת קפה


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article31042.aspx