לעשות שיחות מארה"ב לישראל ולא לשלם בהגזמה
נכתב על ידי: אריאל
תאריך: 29/07/12


במשך זמן רב שיחות לארץ מכל ארץ בכל רחבי העולם היווה עניין לא זול ולא קל. נדרשנו לזמנים מדוייקים, לצמצם במשך הדיבור ולעיתים קרובות אפילו להשתדל ולצעוק בגלל איכות חיבור נמוכה מאוד. בימינו, ביצוע שיחות טלפון לארץ מכמעט כל ארץ בעולם כולו הינו דבר פשוט ומחיר השיחה ירד בצורה משמעותית. שינוי זה התקיים בזכות זוג גורמים בסיסיים: השתדרגות מעניינת וזריזה של התשתית ותחרות בין חברות טובה לצרכן בין הרבה ספקיות אמצעי תקשורת, אין יותר סינדיקט של ספקית סלולר יחידה. בימינו אפשר לעשות שיחות לארץ בכל מקום בעולם כולו, בכל שעה בלי פחד ממחירי ביצוע שיחה רמים באופן קיצוני ואינם הגיוניים.

תחרות מחירים בין ספקיות השירות

יחד עם ההחלטה של שר התקשורת מהזמן האחרון לפרק את השליטה הבלתי מעורערת של שלוש ספקיות השירות בשוק השיחות בשלמותו ולתת אפשרות לספקיות אחרות לאפשר את השירותים שלהן לצרכן, התחילה הפיכה בתחום התקשורת שמועילה במידה רבה מאוד לצרכן. המאבק של ספקיות השירות על הכיס של כל צרכן אפשרי הובילה להוזלה משמעותית בעולם ביצוע הטלפונים לחוץ לארץ וממדינות אחרות לישראל. ספקיות השיחות התחילו לייעל את שירותי הלקוחות, להביא עוד נציגי שירות, לשפץ את תשתיות התקשורת ועל אחת כמה וכמה לחרוד לרווחה של הצרכן האפשרי שלהן. עקב התהפוכה שצויינה בשוק הישראלי, שיחות מארה"ב לישראל לצורך הדוגמא הינן כבר מוצר נגיש באופן יחסי, פרקטי, יחד עם איכות שמע גבוהה בתמחור הוגן. כל ספקית סלולר מתחייבת להעניק מסלולים ותוכניות משתלמות לאזרח הקטן, כך שכל מה שנותר עבורנו הוא רק לבחור מה בדיוק הכי משתלם עבורנו.

מוצרי תקשורת סלולרית משלימים בחוץ-לארץ

חדירתם של גורמים רעננים לעולם השיחות המקומי משפרת משמעותית את המצב, על אחת כמה וכמה בשביל המשתמש הבסיסי. מלבד המחירים האפשריים, התווספו גם שירותים מיוחדים שנותנים אפשרות להיוותר בתקשורת קבועה אפילו אם נמצאים בחו"ל. מוצר כמו מספר טלפון ישראלי בחו"ל לצורך הדוגמא נותן אפשרות להיות זמין לשיחות - עם אותו מספר טלפון, ועתה אפילו במחיר שפוי. הפיתוח של מספר ישראלי בחול יוצר אפשרות לאזרחים ישראליים רבים מספור הנמצאים בתקשורת רציפה עם המשפחה להפסיק לדאוג בגלל משהו אחד לפחות ולהיות נגישים בכל זמן.
זאת ועוד, תושבי ישראל שטסים לחו"ל רואים שתחומי הנדידה של רשתות התקשורת מתרחבים, התשלום קטן והטיול נהיה מוצלח יותר - לא רואים עוד דרישות תשלום של מאות שקלים עבור קיום טלפונים כשיוצאים לחופשה, אלא מצויים תמחורים שעלותם עשרות שקלים בלבד ומציעים כיסוי מצויין.

עם מעט הערכות מוקדמת אפשר לטוס לנופש או לנסיעת ביזנס בחוץ לארץ עם חרדה אחת פתורה - כלל עניין השיחות חווה הפיכות ספורות בשנים האחרונות והוא גם מפותח וגם חסכוני במידה רבה יותר ממה שהיה פעם. אסור לפספס!

מידע נוסף על שיחות מארה"ב לישראל


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article31177.aspx