לימודי מנהל עסקים וחשבונאות
נכתב על ידי: דניאל רמות
תאריך: 09/08/12

אנחנו אף פעם לא מפסיקים לדמיין את העתיד שלנו, זה לא חשוב אם כל רצונך הוא להיות משפטן, טייס או ראש הממשלה, על מנת להגיע למקצוע החלומות תזדקק לכוח רצון, מה שיהפוך את ההימור שלך לבטוח הוא אם תפסע בנתיב של לימודים גבוהים וכך בנוסף להגשמת הפנטזיה תוכל להשוויץ מול החברים "יש לי תואר".

לא יודע מה ללמוד? האם לבחור ב"מקצוע עם כסף"? האם כדי לי לבחור מקצוע שאני מכיר? או אולי מנהל עסקים ושיווק? התשובה לכל אלה היא כן. פה תקבלו מספר דרכים על איך לבחור מקצוע.

רוצה עתיד טוב יותר? תלמד! אל תוותר לעצמך על לימודים אבל ויתור על השכלה משמעו ויתור לעצמך התפשרות על חיים טובים פחות, לימודי ערב מנהל עסקים למשל יתנו לך את הכלים על מנת שתהיה מי שרצית להיות תמיד, אז תזכור שמומחיות במקצוע זה כוח ולימודים היא הדרך להשיג אותו.

איפה רצוי ללמוד? ראשית רצוי שתברר על כל המקומות אשר עוסקים באת התחומים שמעניינים אתכם, שנית כאשר אתה יודע מי המקומות צריך לבחור את המקום המתאים ביותר, רוב המוסדות מציעים ימים פתוחים שבהם אתה מגיע ומתרשם מן המוסד, יחד עם זאת בימים אלה מקבלים את כל המידע הנחוץ על המוסד ותחום הלימודים.

מיצאו דרך שהמקצוע שתלמד יכלול את התחום שאתה אוהב, גם אם זה מנהל עסקים וחשבונאות או כל מקצוע אחר, אולם עצרו שנייה להביט גם על יכולותיכם במקצוע זה. ישראלים רבים נרשמים ללימודים בכל שנה אבל מחצית מהם בוחרים ללמוד תואר שלא יעסקו בו לעולם. תבדקו האם זה המקצוע הנכון עבורכם, האם יש עבודה בתחום והאם בא לכם בכלל לעסוק בתחום.

מה לעשות ביום המבחן? יום המבחן הגיע ולמדת כבר הכל אך עייף מלילות ללא שינה? רופאים מומחים ממליצים לאכול ארוחה עם הרבה ירקות ועשירה בבשר או דגים בליל הבחינה ואחר כך לבצע משהו שאוהבים ואז לישון, ביום הבחינה רצוי לפתוח עם ארוחה ושתייה קלה ולבצע פעילות משחררת ומעוררת כדי שתגיע לבחינה ערני ולא רעב. יחד עם זאת מומלץ להתחיל עם השאלות בבחינה בנושאים בהם אתה חזק בשביל לפתוח ברגל ימין.


 
אודות המחבר

רוצים לשמוע עוד על שיפוצים בבית? מחפשים מחירון שיפוצים מעודכן? בקרו באתר שלנו www.helemtarbut.co.il

המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article31521.aspx