להתקין יריעות ביטומניות
נכתב על ידי: דניאל רמות
תאריך: 12/08/12

אם חשוב לכם לשפר את מראה הבית או הדירה וגם להשביח את ערך הבית, שיפוצים הם פתרון מצוין. עם זאת, יש להיכנס לשיפוץ של בית תוך הכרה של התחום בכדי שתוכלו להימנע מסיבוכים בעת השיפוץ.

שיפוצים יכולים לעלות אלפי שקלים אך בהבנה וניהול טוב תוכלו לשפץ במחיר נמוך. איך כדאי לבחור עיצוב גגות? חושבים להתקין יריעות ביטומניות? פה תמצאו מידע הכרחי לאיתור אנשי מקצוע ועוד.

רוצים להתחיל? כדאי לענות לעצמכם על כמה שאלות:

כמה מתאים לכם להשקיע? קודם כל, חשוב ביותר לקבוע תקציב מסודר, אחרי ההחלטה חשוב מאד לקבוע לוח זמנים לעבודה. אי-הנוחות שבחיים באתר בנייה עלול להיות מתיש ולא נוח לכן צריך לחשוב על הכל מראש.

כמו בכל מצב אחר, הדרך הכי טובה למציאת שיפוצניק היא בסיוע של ידדים ומכרים, המלצות שכאלה הן אוביקטיביות וכנות. בכל מקרה חפשו המלצות או חוות דעת על הקבלנים בפורומים או אתרים רלוונטיים. זכרו שלא כל איש מקצוע מבין בעבודות ריצוף או שיש ולכן צריך למצוא את מומחה השיפוצים המנוסה והאמין ביותר בתחום הדרוש לכם.

אם נתנו לכם המלצה על בעל מקצוע כדאי להזמין לפגישת הכרות, שתפו אותו בתוכניות השיפוץ ובקשו ממנו לתת הצעת מחיר ולו''ז לסיום העבודות. חשוב מאד לקחת עד שלוש הצעות מחיר לפחות, אם יש לכם סבלנות לזה, אתם יכולים לחסוך הרבה מהעלויות.

רוצים להתקדם? חשוב לחתום את העסקה בחוזה מפורט ככל הניתן עם פרטים כמו שינויים בתעריף העבודות, לוח זמנים, מחירים והסדר לגבי התשלומים. הסכם שכזה מטרתו היא לשמור עליכם במידה ויתעוררו בעיות בשיפוץ.

אם אתם טובים עם הידיים אפשר לקנות חומרים וחלקים מחנויות לחומרי בניין ויחד עם ציוד מתאים וזמן פנוי, אתם מסוגלים לשפץ לבד, רק חשוב לשמור על בטיחות.

זיפות גגות של בית יכול להפוך במהרה לסיוט מתמשך אך בסיום זה יהיה כדאי לכן, אם תעשו את ההכנות בצורה מסודרת, תבדקו עלויות, תקבלו החלטות נכונות ותמצאו בעלי מקצוע טובים, אחרי זמן קצר תזכו להנות מחיים בבית כמו-חדש. שיפוץ קל.


 
אודות המחבר

רוצים לשמוע עוד על שיפוצים בבית? מחפשים מחירון שיפוצים מעודכן? בקרו באתר שלנו www.helemtarbut.co.il

המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article31634.aspx