דיאטת hcg עם תרסיס אצות ים - אילו סוגי חלבון אפשר לאכול במהלך הדיאטה
נכתב על ידי: דיאטת HCG
תאריך: 07/09/12

דיאטת אצות ים הינו תהליך מאוד מדויק, שבו משתמשים בחומר בעל פעולת HCG. בשנות החמישים של המאה הקודמת זה היה הורמון אנושי, בשנות השבעים ועד היום בארה"ב השתמשו בהרכב הומיאופתי, ולמזלנו, בארץ משתמשים בתוסף תזונה צמחי מבוסס אצות ים.

בעקבות פעולת HCG המוח מקבל אות שאומרת לו שני דברים:

  1. לשחרר שומן שהיה נעול עד כה במאגרים בצד ואשר גוף הגן עליו בכל דרך אפשרית.
  2. לאזן חילוף חומרים ולדאוג שיהיה תקין כל עוד HCG נמצא בגוף.

לגבי הפעולה הראשונה – בתהליך, שנקרא דיאטת אצות ים, רק שומן שאנחנו קוראים לו "השומן הרע" נאכל – שומן טוב, שמרפד את האיברים שונים, נשאר ללא נזק, בניגוד לדיאטות מהירות רגילות.

לגבי הפעולה השנייה – קיימות המון עדויות הטוענות שגם אחרי סיום התהליך הרבה מאוד מהפונקציות של חילוף החומרים נשארות במצב משופר ומאוזן. ישנן לא מאט עדויות של אנשים שהיו חולים בסוכרת ומצבם השתפר פלאים לאחר הדיאטה.

אבל חזרה לסוגיית התפריט.

תפריט החלבון בדיאטת ד"ר סימונס המקורית

ד"ר סימונס בדק ומצא שרק כאשר אוכלים מזון מאוד מסוים, קצב שריפת השומן הרע הינו אחיד ויציב – של כ- 500 גרם כל יום. אצל נשים זה קורה לעיתים בקפיצות של יום - כלום ולמחרת - ירידה של 400 עד 1100 גרם, בעוד שאצל גברים זה יותר אחיד –400 עד 600 גרם יום אחרי יום. זה קשור לתגובה שונה של הגוף אצל נשים וגברים לנוזלים, שתופסים מקום של שומן הנמס, וקצב שחרורם.

התפריט שפיתח ד"ר סימונס כולל חלבון חיי - בשר, כמו חזה עוף, בקר ודג לבן. עבור צמחונים או אלה שמפתחים דחייה של בשר במהלך התהליך - ניתן לקחת קוטג' וביצים בצורה מאוד מסוימת. הסיבה - במוצרי חלב ישנה לקטוזה - צורת סוכר מסוימת, ובביצים יש הרבה פחמימות. מרכיבים אלה מאיטים את קצב הירידה במשקל או אפילו עלולים לעצור אותה לחלוטין.

כל סוג בשר אחר, דג או חלבון צמחי, שלא מופיע ברשימה סגורה של התפריט של ד"ר סימונס - אסור בהחלט!

ד"ר סימונס, הוגה הדיאטה, בדק בעזרת ניסוים קליניים במהלך 16 שנה, כלומר על הפציינטים שלו, אילו סוגי מזון עוזרים לירידה במשקל ואילו מפריעים או מונעים אותה לגמרי. כל ניסיון להעשיר את התפריט או להגיד, שפיתוחים חדשים מאפשרים לעשות זאת, לא מתבססים על 16 שנה של מחקרים קליניים של ד"ר סימונס של הדיאטה הזאת ומשאירים אותך תלוי באוויר אם משהו משתבש במהלך הדיאטה.

במחקר המקורי של ד"ר סימונס וכן במדריכים טובים, שמתבססים עליו, קיימים פתרונות לכל מצב של חוסר ירידה במשקל או אפילו עלייה במהלך התהליך, ואם הולכים יד ביד עם המחקר המעמיק וארוך השנים של ד"ר סימונס - התוצאות הן וודאיות ובטוחות.

אם יש לך עוד שאלה לגבי דיאטת ד"ר סימונס, שאת לא בטוחה אם הדיאטה מתאימה לך או לא, או שאת לא בטוחה איזו ערכה לרכוש כדי לקבל תוצאות וודאיות ובטוחות - תוכלי לשאול את השאלה שלך בפורום פומבי שלנו לפני הרכישה. עייני גם בדף של דיאטת ד"ר סימונס - שאלות ותשובות באתר שלנו וקבלי מענה לכל התלבטות כדי שיהי לך ביטחון רב יותר בהחלטה שלך.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article32428.aspx