משלוחי פרחים - מתנה נהדרת ליולדת
נכתב על ידי: אריאל
תאריך: 24/09/12

משלוחי פרחים הם מתנה נהדרת ליולדות, לנשים ביום האישה ולחוגגים ימי הולדת. השירות הנפוץ ביותר הוא שמתקשרים לחנויות שעושות משלוחי פרחים, מבררים לגבי עלויות וגדלים של הזרים, ומזמינים טלפונית. אפשר לבקש סוג מסוים של פרחים לכל הזר או שתהיה בזר נוכחות מודגשת של אותו הסוג.

ניתן להוסיף טקסט לכל הזמנה של משלוחי פרחים. המוכרת בחנות תכתוב מה שתרצו על כרטיס הברכה שיצורף לזר. המשלוח מתבצע באותו היום וכדאי לברר בצורה עקיפה אם בעל או בעלת השמחה בבית. כבר קרו מקרים שהזר הגיע עם השליח, אבל לא היה למי לתת אותו.

טיפים להארכת חיי המדף

יש זרים סטנדרטיים, בשזירה תחתונה של הגבעולים, ויש זרים בסלסילות ויש גם סלסלת פירות למי שמעוניין. רוב הזרים מחזיקים מעמד יפה כשבוע. לפעמים גם אחרי שבועיים עוד אפשר ליהנות מיופיים. המלצה להארכת החיים של הזרים היא לקצוץ את הגבעולים שלהם בצורה אלכסונית. ככה יש יותר שטח מגע עם המים.

אפשר גם להוסיף חצי כפית של אקונומיקה או להשתמש בשקיקים שמצמידים לזרים רוב החנויות שמבצעות משלוחי פרחים. מרוקנים את תכולת השקיק לכד המים והפרחים ניזונים ממים מועשרים שמאריכים את חייהם.

למי שאוהב פרחים ורוצה להעניק מתנה עם אורך חיים ארוך יותר מזר, ניתן לבצע משלוחי פרחים של עציצים. יש גם שזירות להלוויות ואזכרות. פרחים בשזירה עגולה ובמרכזה חוט שחור שנפרש ועליו הקדשה אישית.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article32905.aspx