תמונות מצחיקות - כל הצחוקים כל הזמן
נכתב על ידי: אריאל
תאריך: 03/10/12

מרגישים מעט מדוכדכים או משועממים? בא לכם להרים קצת את מצב הרוח, לחייך או אפילו ליפול מצחוק? לא סתם הפך המשפט "תמונה אחת שווה אלף מילים" כה שגור. לא תאמינו מה תמונה אחת מקורית ומצחיקה יכולה לעשות לכם ובאיזה צבע ורוד היא יכולה לצבוע לכולכם את היום!

מהן "תמונות מצחיקות"?

פינת התמונות המצחיקות שניתן למצוא ברחבי הרשת, מכילה תמונות מאינספור מקומות ותחומים, לצד כיתובים מצחיקים ובדיחות. תוכלו למצוא שם כל מיני תמונות אבסורדיות של אנשים מטורפים שצילמו את עצמם בכל מיני סיטואציות הזויות, חיות מתוקות שתפסה המצלמה ברגע מתוק ומצחיק, פאדיחות שונות שנראו לעיני המצלמה, וגם הרבה איורים משעשעים שמתייחסים לכל מיני עניינים ואירועים שכולנו נהנים לצחוק עליהם. בין השאר, תמצאו גם תמונות שיוצרות הכלאה בין כמה תמונות ויוצרות תמונה אחת מגוחכת ומפילה מצחוק...

קטגוריות של תמונות

בפינת התמונות המצחיקות תיתקלו בקטגוריות שונות, ביניהן: התמונות המצחיקות הנצפות ביותר, תמונות מצחיקות של חיות, תמונות מוזרות, עשרת הגדולים, תמונות מצחיקות של ילדים, תמונות קומיקס, תמונות מצחיקות של אנשים ועוד.

פונקציות להורדה ולשימוש

בפינה תוכלו להוריד, ללא תשלום כמובן, תמונות מצחיקות שתבחרו לפלאפון ולמחשב וגם משחקים. ניתן גם להוריד תמונות לפייסבוק, שאותם תוכלו לשלב בעמוד שלכם ולקרוע מצחוק את כל מי שיבקר אתכם. תוכלו להוסיף על התמונות תגובות ולקרוא תגובות משעשעות של אחרים. התמונות מתחדשות ומתעדכנות בכל יום, וחלקן פשוט קורעות מצחוק ומחייבות צפייה!!


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article33094.aspx