כתיבת תוכן לאתרים שונים
נכתב על ידי: adsitecc
תאריך: 05/11/12

כתיבת תוכן לאתרים שונים, מספקת עבור אותם אתרים לא רק קידום איכותי, אלא גם יוצרת עניין מיוחד בהם עבור הגולשים. כאשר אנו נכנסים לאתר, על פי איכות התוכן באתר, נוכל לדעת כבר מהרגעים הראשונים מה אנו חושבים ומרגישים לגביו. האם האתר יוצר אצלנו עניין וסקרנות? האם הוא מרתק אותנו ומושך אותנו להשאר בו ולקרוא עוד ועוד, או שאולי הוא די משעמם, מעייף ומעיק וכל מה שאנו רוצים לעשות הוא לברוח ממנו כל עוד אנו יכולים, בטרם נשאב לשיעמום אינסופי.

ישנם מספר כללים חשובים בתחום של כתיבת תוכן לאתרים ועליהם נעבור במאמר הזה, על מנת לספק מעט מידע לאלו מכם שלא מכירים את התחום, ולאפשר לאותם אנשים להכניס גם לאתרם תוכן איכותי ומקצועי.

מה חשוב באמת?

בכל מה שקשור לתוכן באתרים, רק תוכן איכותי מהווה את האספקט החשוב ביותר. אם התוכן לא איכותי, באותה מידה גם אין לו כל משמעות. הרבה פעמים אנו מוצאים את עצמנו גולשים באתר ומזהים את הטקסטים הכתובים בו מאתרים אחרים בנושא או מאתרים כדוגמת ויקיפדיה, כאלה המספקים מידע חופשי וחינמי המופץ ברשת.

בעלי אתרים שאינם מסוגלים, מסיבה זו או אחרת, לספק תוכן איכותי ומקצועי לאתרם, אך במקום להשתמש בשירותי חברת כתיבת תוכן או בידע המקצועי שלהם, בוחרים להתעצל ולהזין טקסטים קיימים ולא מקוריים באתרם, עושים טעות חמורה. הטעות הזאת יכולה לעלות להם אפילו באי הופעת אתרם במנוע החיפוש של גוגל.

באותה מידה שגוגל אוהב תוכן מקורי הוא אוהב גם תוכן מעניין. אך אמרנו בתחילת הפסקה שהדבר החשוב ביותר הוא תוכן איכותי, איך זה מסתדר? יפה. מכיוון שמן הראוי לרצות ולהתחשב בטובתם ובתחושותיהם של הגולשים, בטרם אנו מכוונים את עצמנו לגוגל. נסו ליצור אפיון לגולש ולנסות לענות על השאלות שאת תשובותיהן הוא מנסה לדעתכם, למצוא באתרכם.

מדד נוסף של גוגל לקידום האתר הוא כמות הגולשים בו וכמות הזמן שהם שוהים באתר. זמן שהייה גבוה באתר אינטרנט יכול גם הוא להצביע על תוכן איכותי שמעניין את הגולשים וגורם להם באמת לקרוא אותו לעומק ולא רק לרפרף בו ו'לברוח'.

לסיכום

אם כתיבת תוכן היא עניין חדש עבורכם, ישנן חברות רבות שיוכלו להשתמש בידע המקצועי שתספקו להן, על מנת לכתוב לכם תוכן איכותי לאתר. כך או כך חשוב לדעת – אם השקעת באתר, השקע בתוכן. אם לא עשית זאת, ניתן להשוות זאת לרכישת מסגרת יוקרתית, ללא השקעה בתמונה שבתוכה.

תוכן איכותי משאיר את הגולשים באתרך, מזמין גולשים חדשים, נוח וברור. תוכן אשר מעביר את הנקודה שאתה מעוניין להעביר, הוא בדיוק התוכן אותו הגולשים מחפשים.


 
אודות המחבר

חברת Adsite מספקת שירותי פרסום באינטרנט הכוללים קידום אורגני וממומן במנועי החיפוש השונים.

המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article34025.aspx