לעבור הזרקות לפנים
נכתב על ידי: גלית רובני
תאריך: 11/11/12

אנחנו רוצים גוף חטוב להרגיש רוח של נעורים ולהסתובב עם תחושת ביטחון. ומה הולך אתכם? רוצים לבקר אצל מנתח פלסטי? לשפר קצת את מה שקיבלנו מאמא אדמה? למען האמת {ובינינו...} מראה טוב וצעיר מסייע בחיים וכעת, בשנות האלפיים כל אחד יכול להילחם בזקנה עם סכום קטן של כסף.

האפשרויות שניתנות לנו הן נפלאות: טכנולוגיה חדשנית, מחירים נמוכים, עשרות מכוני יופי ורפואה מובילה שמשתכללת עם השנים. שדיים קטנים? פה בלי שיניים או ראייה פגומה? את הכל אפשר לרפא! האם גם אתם רוצים לגשת ולעשות הזרקת סיליקון? חבל לחכות.

מה יש לשאול וממה יש להיזהר שמתכוננים לעבור הזרקות לפנים? הנה מספר עצות שימושיות שיאפשרו לכם לדעת קצת יותר על טיפולי פלסטיקה.

ניתוחים באף- מהטיפולים הכי ותיקים שיש לאן שלא תביטו תמצאו מישהו או מישהי שנותח באף. בזמן ההחלמה אחרי הניתוח הפלסטי על-מנת להביא לצמצום הנפיחות והאדמומיות, מומלץ ביותר לשמור על הראש מוגבה כאשר קופצים למיטה וכדי למנוע בצקות באזור שסביב האף.

נמאס לכם לסחוב משקפיים לכל מקום? כמעט כל אדם מעל לגיל שש שערה יכול לעבור טיפול הסרת משקפיים ולכן הוא נפוץ מאוד, מה שעוזר לנו ליהנות ממחירים נוחים, אבל זה לא רק המחיר, אתם צריכים לבדוק מידע על מכוני הטיפול הכי מומלצות בהן כדאי לעשות את התהליך ופנו אל הטיפול רק שאתם בטוחים.

תמיד רצית ללכת זקוף? שאת ניגשת לפגישת ייעוץ עם רופא המומחה לניתוחי חזה בקשי לראות את תיק העבודות העדכני שבוצעו ע"י המנתח, יהיה לך מידע שיאפשר לך להתרשם בקלות ולקבל החלטה נבונה איפה כדאי לעשות את הניתוח.

ניתוח לפנים- אם אתם מעוניינים לעשות טיפול בעזרת בוטוקס למצח או לשפתיים, מומלץ לעבור את הטיפול פעם ב-4 חודשים על מנת לשמור על המראה הרצוי.

שמסתיים הטיפול נסו להשתדל שלא לחפש את תוצאותיו של הניתוח ישר אחרי סיומו צריך לחכות בסבלנות עם חלוף הזמן החלק שבו עברתם את הניתוח יקבל את הצורה המושלמת.

מה עם מילוי לחיים? בכל המקרים השנים והגיל משנים אותנו ולכן מיליוני נשים וגברים מגיעים להחלטה ללכת ולעבור טיפולי יופי ובריאות, אך לפני שאתם הולכים לשולחן הניתוחים כדאי להבין יותר את התהליך. בהצלחה!.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article34196.aspx