אנחנו מתחתנים ואתם מוזמנים
נכתב על ידי:
תאריך: 24/11/12

מקום עם המלצות - חפשו באינטרנט המלצות על המקום שבו אתם מעוניינים לעשות את ההזמנות לחתונה. בחירה במקום מקצועי ומנוסה בתחום ההזמנות לחתונה יכול לחסוך לכם כסף וגם זמן. במקום לא מקצועי יכול להיות שתקבלו הזמנות אחרות ממה שרציתם (מבחינת הנוסח שבהזמנה, מבחינת הצבעים ומבחינת סוג הנייר) ותאלצו להדפיס מחדש במקום אחר או באותו מקום וזה יעלה לכם בכסף ובזמן יקר.

מה כלול במחיר - חשוב לזכור כשמבררים מה המחיר עבור הזמנות לחתונה לברר גם מה כלול במחיר:

· אם תקבלו את ההזמנה במייל לפני שהיא תשלח לדפוס, כדי שתוכלו לראות שהכל לטעמכם ואין טעויות.

· אם תוכלו לבקש שינויים בהזמנה, בריווח הטקסט, למשל.

· אם תוכלו לשלוח אותה למוזמנים גם מייל (אם יש לכם צורך בכך). שימו לב שישנם מקומות שלוקחים על כך תוספת תשלום.

· אם יש איש קשר קשוב שיסביר לכם בסבלנות על תהליך העבודה, יענה לכל שאלותיכם ותוכלו לדבר איתו על שינויים בהזמנה במידת הצורך.

· אם המחיר כולל משלוח שיגיע עד אליכם.

· אם המחיר כולל מע"מ.

עיצוב מוכן - עדיף להזמין הזמנה מתוך מבחר קיים של עיצובים מאשר להזמין הזמנה בהתאמה אישית, שמחירה גבוה מאשר עיצוב מוכן מראש. לא משנה עד כמה טוב תתארו את ההזמנה, לא תוכלו לדעת איך היא תראה ויתכן שלא תראה כפי שדמיינתם או שמה שדמיינתם בסופו של דבר לא ימצא חן בעיניכם, ויתכן שתרגישו שלא קיבלתם תמורה מתאימה לסכום ששילמתם. בבחירת עיצוב מתוך מאגר הזמנות, לעומת זאת, אין הפתעות, אתם יודעים איך העיצוב נראה וכל מה שמשתנה זה רק תוכן הטקסט.

הדפסה נוספת - שאלו מראש כמה תעלה הדפסה נוספת אם תגלו לאחר שקיבלתם את ההזמנות המודפסות שאתם צריכים עוד הזמנות, וכן מה הכמות המינימלית של הזמנות שאפשר להדפיס. קחו בחשבון שהמחיר ליחידה כשמדפיסים כמות קטנה של הזמנות הוא גבוה יחסית וברוב המקומות לא תוכלו להזמין פחות מ-50 הזמנות. כלומר אם תצטרכו להדפיס רק עוד 30 הזמנות, לרוב תאלצו לשלם על 50 הזמנות במקרה הטוב (ישנם גם מקומות בהם המינימום להדפסה הוא 100 הזמנות).

על מנת להימנע מהוצאה מיותרת, חשבו היטב מראש את כמות ההזמנות לפי כמות המוזמנים שלכם כדי שלא תאלצו להדפיס שוב כמות קטנה יחסית. כדאי להיעזר במקום בו בחרתם בחישוב כמות ההזמנות הנחוצה לכם. אם בחרתם במקום מקצועי שיש עליו חוות דעת טובות, הוא ידע להמליץ לכם על הכמות המתאימה.

מעטפות - בידקו עם המקום בו אתם מתחתנים אם הוא יספק לכם מעטפות ובמידה וכן מה הגודל שלהן. כך תחסכו הוצאה מיותרת על מעטפות וגם תדעו באיזה גודל אתם צריכים את ההזמנות כך שלא תדפיסו הזמנות בגודל שאינו מתאים למעטפות שתקבלו.

הגהה - תעשו הגהה טוב טוב, כדי שלא תגלו בהזמנות המודפסות איזו שגיאת כתיב או טעות במספר הטלפון שכתבתם ותאלצו לשלם על הדפסה מחדש. מומלץ להראות להורים משני הצדדים את ההזמנה לפני ההדפסה, כי יכול להיות שלאחד מהם יהיה חשוב שמשהו מסוים יופיע בהזמנה (כמו בס"ד, או אם אחד ההורים נישא שנית יתכן שירצה ששם אשתו גם יופיע בהזמנה). עדיף שתגלו זאת לפני שההזמנות מודפסות.

הנחות - אל תשכחו לבדוק באתר חופונים אילו הנחות אטרקטיביות להזמנות לחתונה מוצעות עבור זוגות מתחתנים.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article34553.aspx