חידוש המטבח:מטבחים לבנים מטבח אנגלי
נכתב על ידי: רובי
תאריך: 17/12/12

 מטבחים הם לב ליבו של כל דירה, במידה ואנחנו מדברים על עיצוב מטבחים לבנים ישנם מספר גדול של כללים בעיצוב פנים שנחוץ להבין. כך לדוגמא תאימות בעיצוב, גוונים מאותו הסדרה וכו'. אם חושבים על עיצוב מטבחים לבנים אז הכללים אלה קריטיים באופן מיוחד. עיצוב מטבחים לבנים הוא עיצוב קלאסי שכמובן יש לו את התכונות ששייכים לו, אך לא להתעלם שנחוץ להקשיב אל הכללים. ראשית כל כללי עיצוב הפנים האוניברסאליים, ואחר כך לקיים אותם על עיצוב בסגנון מטבח אנגלי.
מטבחים לבנים – שלבי העיצוב
אילו נביט במטבחים לבנים נהיה מסוגלים להתמקד בכמה מאפיינים, כגון התאורה האחרת, האי האחר וכמובן הצבעים. יחסית קל לראות שמטבחים לבנים מיוצרים באופן מיוחד קצת בכל האלמנטים הללו. במקרה ואנחנו לדוגמא מדברים על תאורה אז קיים הבדל בין תאורה בצבע חם אל מאור בגוון קר, בפיגמנט הצבעים זה בא לידי ביטוי בגוון מעומעם ביחס אל בהיר וכו'. אחרי כן נזדקק לקבל החלטה לגבי חומרי הגלם, עץ מלא ביחס לסיבית או סנדוויץ, חזיתות וכן הלאה. ובאופן סופי לעשות למטבח התאמות אל צרכי המשפחה, מטבחים שמנת מודרניים הם כאלה שעונים על צרכי המתגוררים, ובהחלט זהו פרמטר שחייבים לזכור לכל אורך הפרוצדורה, וזה סביר להגיד שהוא אפילו החשוב ביותר.
השוני שבין גישות היצרנים
כמו שכולנו יודעים, אפשרי לרכוש מטבחים לבנים ממספר סוגי מקומות, נגריות, יבואנים וחברות. וההבדל בהחלט הוא גדול. לעומת זאת, קריטי להבין שבהרבה מקרים נגר פרטי עבד בחברת מטבחים מקצועית ולכן הוא איננו איכותי פחות. החברות המובילות שמציגות כעת מטבח אנגלי הן באופן קבוע נותנות מהימנות מעט גדולה יותר, והמון סגנונות לבצע בחירה מהם מטבח שיתאים בשבילנו. יבואני המטבחים יתנו כמעט תמיד או מטבח אנגלי יוקרתי או מטבח אנגלי באיכות נמוכה ולא ברמת ייצור גדולה. ומאוד הכרחי לזכור לבצע בדיקה על מה שכל היצרנים מציעים לנו ורק אז לבצע בחירה לגבי מה שמתאים עבורינו.
מטבחים לבנים: ככה מעצבים
עיצוב איכותי של מטבחים לבנים הוא עיצוב שיביע את הצבעים בצורה נכונה ואת התאורה גם כן. הנושא הזה הכי קריטי. במטרה להחליט על פיגמנטים בדרך נכונה הכרחי להביט על כל הבית, ואחרי כן להכריע על העיצוב שיתאים ועל הצבעים. בחירת תאורה תקרה מאוחר יותר, ולאחר מכן נוכל לבצע מבדק לגבי החומרים שעונים על צרכינו, והמרכיבים שקיימים לנו לעיצוב מטבח אנגלי, כמו למשל חיפוי, מגירות מסד תחתונות ופינות ישיבה. מעצב פנים איכותי יתאים בין "משולש" של המטבח למשתמשים היומיומיים שלו, ואחר כך יסדר איזור נוח לבישול, הרי מטבח נועד לעבודה גם אם זה מטבח אנגלי או שאיננו. נוחות באה לידי ביטוי בהרבה מרכיבים, כך לדוגמא מרחב, אחסון, וגבהים. עיצוב מטבחים לבנים בצורה נבונה זה חשיבה יסודית על כל הנושאים שאינם גדולים.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article35054.aspx