6 עצות שימושיות לרכישת מזרן אורטופדי - פתרונות שינה
נכתב על ידי: די ארקה
תאריך: 03/01/13

מזרן אורטופדי יכול לעשות את ההבדל בין שינה טובה לכל אורך הלילה לעומת שינה בעייתית כאשר המיטה לא נוחה ואתם מסתובבים כל הלילה. לפניכם כמה עצות שימושיות לרכישת מזרן אורטופדי ונוח.

 

סקרנו רבות את החשיבות של השינה על חיינו ואת ההשפעות שיש לשינה טובה על אורך חיים בריא. הראינו כי בזמן השינה מתרחש בגופנו תהליך של חידוש רקמות והפרעות בשינה יכולים לגרום לבעיות גופניות ומנטליות, על כן מומלץ לבחור את המזרן המתאים עבורכם כדי שלפחות בכל מה שקשור למזרן תוכלו להיות רגועים ולישון טוב בלילה.

מזרן אורטופדי יוצר בהתאם למודלים רפואיים והוא מותאם לבריאות הגוף מאחר והוא מספק תמיכה לכל תנוחה בה נשכב. קיימים סוגים שונים של מזרנים אורטופדיים אשר עשויים מחומרים שונים ומגיעים בגדלים שונים. כיום, ניתן לבצע הזמנה של מזרנים בכל מידה אפשרית.
1. נוחות: לכל אדם יש הגדרה משלו לנוחות. צעירים יבחרו לרוב במזרנים קשיחים, לעומת אנשים אשר סובלים מכאב בעצמות ובמפרקים יעדיפו מזרן רך יותר. מזרן נוח מקטין את רמת הלחץ אשר מופעל על גוף האדם בזמן השינה. מזרנים נוחים הם כאלה בעלי קפיצים ואשר עשויים מחומרים כמו לטקס. החומרים מפזרים את משקל הגוף באופן שווה והוא לא חייב להיות קשה על מנת  להיות בריא. הקפידו שהמזרן יהיה מחומרים מרופדים באיכות הטובה ביותר

2. תמיכה: החלק החשוב ביותר שצריך לקבל תמיכה הוא החלק האמצעי של הגוף. תמיכה לקויה עלולה לגרום לתזוזת חוליות, פגיעה בתקשורת עצבית ובעיות בעמוד השדרה. מומלץ לרכוש מזרן אשר תומך בצורה ממוקדת בחלק האמצעי של הגוף אשר ימנע שקיעה במרכז המזרן.

3. אחריות: חשוב לקבל אחריות לטווח ארוך. אחריות שתגן על אבדן התכונות של המזרן ותגן מפגמים במזרן.  חשוב לרכוש מזרן עמיד שיעניק תמיכה נכונה לתקופה ארוכה.

 

די ארקה

די ארקה – מזרן אורטופדי

4. מידות המזרן: תדאגו לרכוש מזרן מספיק גדול כך שבני הזוג יוכלו לישון בצורה נוחה במהלך הלילה. לרוב מידע שגדולה ב-20 ס"מ מגובה האדם אשר ישן במיטה.

5. הגנה מאלרגיות: וודאו כי הבד של המזרן עברו תהליך אנטי בקטריאלי שימנע התפתחות בקטריות ומקרובים ויחל תהליכים אלרגיים.

6. החיפזון מהשטן: מזרן קונים פעם ב-15 שנים לכן אין טעם לשכב עליו 10 שניות ולגבש החלטה. נסו לחוש את המזרן, לשכב עליו כמה דקות. קראו והבינו מאילו חומרים יוצר המזרן וכיצד. בסופו של דבר אתם על המזרן לעשור וחצי הקרובים, כדאי שתהיו שלמים עם ההחלטה.

אנו בדי ארקה מספקים את המזרנים האורטופדיים הטובים והנוחים ביותר. כנסו עוד היום למרכז הרהיט בראשל"צ, בידקו את פתרונות השינה המגוונים שיש לנו להציע לכם והתחדשו במזרונים אורטופדיים

אנו ב-Di Arka מעוניינים לשים אתכם הלקוחות במרכז, להגשים לכם חלומות ולהפוך את חלום העיצוב שלכם - למציאות.
אנו עוסקים ברהיטים מעוצבים,פתרונות לינה, כורסאות טלוויזיה,ספות מעוצבות,חדר שינה מעוצב עוד...
נשמח לארח אתכם בחנויות המפעל שלנו:
סניף רהיטים בראשון לציון, טל: 03-9510551. רח’ משה לוי 10, מרכז הריהוט הישראלי, חנות 311, קומה ג’
סניף רהיטים באשדוד , טל: 08-8605222. רח’ הבושם 7, קומה 3
לפרטים נוספים, הזמנות ובירורים, ניתן ליצור עמנו קשר גם בטלפון: 03-9415497


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article35517.aspx