מתנות לידה שימושיות
נכתב על ידי: ליאת ראובן
תאריך: 03/01/13

· כל הצטרפות של תינוק חדש למשפחה מבורכת. ההורים האחים, הסבים והמשפחה כולה מתרגשים לרגל התינוק החדש. את ההתרגשות והשמחה הם ממהרים להביע באמצעות מתנות לידה, פרחים, בלונים ושאר פינוקים. ההורים הטריים זה עתה עברו חוויה לא פשוטה בחדר הלידה, המשפחה כולה מתגייסת לעזור להם בטיפול בתינוק ולעטוף אותם בהמון חום ואהבה.

· לקראת התינוק החדש יש לרכוש לא מעט ציוד תינוקות בסכומי כסף משמעותיים. מתנות לידה שימושיות הן בראש ובראשונה פריטים שימושיים שההורים זקוקים להם. עריסה, אמבטיה, משחק אוניברסיטה, בגד חם או שמיכה יתקבלו תמיד בברכה. אם תרצו לרכוש מתנה יקרה ושימושית במיוחד תוכלו לתאם זאת עם ההורים ואסוף כמה חברים או בני משפחה לרכישה משותפת.

איך לבחור מתנה ליולדת

בניגוד לכל הדעות שטוענות שיולדות זקוקות רק למתנות שימושיות כדאי לרכוש לכל יולדת גם כמה מתנות שמחות ולא שימושיות במיוחד. אל בית החולים נהוג להביא פרחים, זרים של בלונים, פרלינים מתוקים ועוגות חיתולים או שאר מארזים מיוחדים ליולדת. המתנות הללו אומנם לא כל כך שימושיות לטיפול בתינוק אך הן מרוממות את מצב הרוח של ההורים ומשמחות את המשפחה כולה.

חשוב להבהיר כי ישנם גם מארזים מעוצבים ושמחים ליולדות שמורכבים ממוצרים שימושיים לטיפול בתינוק. אם בחרתם מארז ליולדת שמכיל בגדים עשויים 100% כותנה או שמיכה עבה ורכה אפשר יהיה להשתמש בפריטים הללו. בקבוקים זולים או חיתולים לא איכותיים יהיו פחות שימושיים. מתנות ליולדת כדאי לבחור בצורה נבונה. נסו לשער אלו מתנות אתם הייתם רוצים לקבל בעבור התינוק שלכם. פריטים כמו שמיכה מעוצבת שנושאת את שמו של הילד, כובעים סרוגים בעבודת יד, נעלי בית מתוקות או בגד עם הדפס משעשע יהיו מתנה נהדרת.

מתנות לידה שכיף לקבל

עם כל ההוצאות הכספיות שמתלוות לגידול התינוק ההורים מתבקשים להצטמצם ולא לרכוש לעצמם את כל המוצרים שמסביב. אם הצלחתם להעניק להורים פריט שהם מאוד רוצים אך לא היה באפשרותם לרכוש אותו בעצמם מצאתם מתנה מנצחת. נסו לגשש ולשאול את האבא הטרי אלו פריטים האם הטרייה תרצה לקבל במתנה. אם אתם מכירים את ההורים שנים רבות תוכלו בוודאי לדעת אלו מתנות הם ישמחו לקבל.

מתנות לידה מתוקות ושמחות בתוך מארזים מיוחדים ויפים תשמח כל אישה לקבל. אם הקפדתם לבחור מוצרים שימושיים, אריזות מתכלות ותוספת של פרלינים מתוקים בעבור האישה הרכבתם שילוב מנצח. הסוד לבחירת מתנות מוצלחות הוא סוף מעשה במחשבה תחילה. לפני שאתם רוכשים בובה גדולה או בגד לתינוק נסו לחשוב על גודל הבית של ההורים, הסגנון האישי שלהם והעדפות אישיות.

במקרים בהם רוכשים מתנות לידה בעבור עמיתים לעבודה או מכרים רחוקים כדאי לרכוש מארזים מעוצבים ואיכותיים. העדר ההיכרות עם ההורים לא מאפשר רכישת מתנות בהתאמה אישית. בגדים או שמיכות עשויים 100% כותנה יהיו תמיד שימושיים, צעצועים מתוקים גם כן. את המתנות והמארזים אפשר להזמין היום ברשת האינטרנט ולשלוח אל בית החולים או בית המשפחה בלחיצת כפתור פשוטה.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article35533.aspx