עו"ד גירושין: 3 צעדים שעושים כשמגלים שהבעל בוגד
נכתב על ידי: אביב יועצים
תאריך: 04/01/13

את בהלם טוטאלי, מכיוון שגילית כי בעלך ה"יקר" מנהל רומן מהצד? את בוודאי מרגישה חסרת אונים ומבולבלת. הנה 3 דרכים להתמודד עם גילוי הבגידה:

אל תקבלי עצות מאיש מלבד עורך דין גירושין - כשתנסי להתייעץ עם אחות, אמא או חברה, תקבלי שפע של עצות. אך למעשה את היחידה שצריכה להחליט מה לעשות ולבחור באופציה הטובה ביותר עבורך. אף אחד לא יכול להיכנס לנעליך. לכן אל תתני לעצמך להיות מושפעת מדעות של אחרים. האנשים האובייקטיבים היחידים שיכולים לייעץ לך הם עו"ד גירושין או יועץ זוגי מוסמך.

אם בכל זאת תנסי להתייעץ עם אחרים, תיאלצי להתמודד עם ניסיונות אגרסיביים להתערב בחייך. התגובות שתקבלי ינועו בין "אז מה, אפשר לחשוב, כל הגברים בוגדים ואנחנו עוצמות עיניים" וגם "לא משנה מה קרה, את צריכה להמשיך הלאה בשביל הילדים. תשכחי מגירושין". את עשויה לקבל גם תגובות בסגנון "איך הוא מעז לבגוד בך! תבעטי אותו מהבית ותשאירי אותו בלי אגורה!".

הגדירי לעצמך תקופה מסוימת שבה תנסי להציל את נישואייך - חשבי על נישואייך, הפכי אותם ובחני אותם מכל הצדדים. האם הם מעניקים לך די והותר סיבות לנסות ולהתעקש עליהם, למרות מה שקרה? אם התשובה חיובית, הגדירי לעצמך תקופה מוגדרת, שבה תנסי לעשות הכל כדי להציל נישואייך. היי סובלנית ואדיבה. רק אחרי שתעשי זאת תוכלי להגיד לעצמך שעשית הכל כדי להציל את נישואייך וגם תפסיקי להאשים את עצמך. בכל מקרה, אם את עדיין מבולבלת לאחר שהתקופה הסתיימה, אל תלחצי על עצמך לקבל החלטה.

התפכחי מאשליות - יתכן שאת מוקפת בחברות גרושות יפהפיות, מטופחות שיוצאות לפאבים, מבלות ונהנות מהחיים. אך למעשה, גירושין הרבה יותר מורכבים מכך. הם תובעניים הן מבחינת זמן והן מבחינת כסף. יתכן שבמקום לפתור את בעיותייך, הם רק יסבכו אותן ויצרו בעיות גדולות הרבה יותר. לכן עליך לשאול את עצמך, האם מבחינה כלכלית תוכלי לשרוד את הגירושין? האם תוכלי להיות אם חד הורית ולטפל בילדייך ללא עזרה מבעל? רק אם התשובות חיוביות תוכלי להמשיך הלאה בתהליך הגירושין.

עליך גם לזכור, כי לא משנה עד כמה את מתעבת את בעלך הבוגדני - לא תוכלי לסלק אותו מחייך כאשר יש לכם ילדים. תיאלצו להמשיך ולתפקד כסוג של משפחה.

המאמר נכתב בחסות עו"ד גירושים יעקב בלס - משרד עורכי דין לענייני משפחה וגירושים.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article35550.aspx