גירושין: טיפים ליציאה עם נשים גרושות
נכתב על ידי: אביב יועצים
תאריך: 04/01/13

אם אתה גרוש והתגברת כבר על הכאב של נישואיך האומללים, אתה בוודאי מעוניין לפתוח דף חדש. היום, להיות גרוש זו ממש לא "סחורה פגומה". בהחלט אין סיבה להסתובב עם סמל קין על המצח באומללות וזכותך לפתוח בחיים חדשים.

לאט לאט, אתה מתחיל לצאת ולהכיר נשים חדשות, רובן גרושות בעצמן ומחפשות לפתוח פרק ב' עם אהבה חדשה. במובנים רבים, נשים גרושות אלו שונות מנשים רווקות. הן כבר חוו את חיי הנישואין ומודעות היטב לחסרונות שלהם. התפיסה שלהן שונה לחלוטין מתפיסה של נשים רווקות, שמפנטזות על חיים וורודים לצד בעל מקסים, שני ילדים וכלב. גרושות כבר יודעות היטב איך זה להינשא לגבר, לריב איתו ללא הפסקה, לאסוף גרביים ותחתונים מלוכלכים מהרצפה, בקבוקי בירה ריקים, גרעינים על ספה, לנקות ערמות ענק של כלים מלוכלכים בכיור ומה לא.

עו"ד גירושין חלק עימנו כמה קודים בסיסיים, שחשוב לעקוב אחריהם, כשאתה יוצא עם נשים גרושות:

הייה בנאדם שכייף להיות בחברתו - גירושין הם מצב טראומתי ורציני עבור אישה. כרגע הדבר שהיא הכי רוצה הוא לבלות, לצחוק ולהשאיר את הרצינות התהומית בצד. רוב הסיכויים שהגרוש שלה לא היה ממש אדם שכייף להיות בחברתו, במיוחד לא לקראת סוף הנישואין. לכן, תגרום לה להרגיש טוב, תצחיק אותה ותפגין המון גישה חיובית.

אל תשתפך במעשיות על העבר - אל תייגע אותה בסיפורים סוחטי דמעות על גרושתך. אם אתה מאוד רוצה לחלוק עימה את חייך, עדיף שתתמקד בסיפוק שלך מהחיים החדשים. אל תדבר ללא הפסקה על גרושתך האיומה. ענה על שאלותיה באופן קונקרטי וענייני, ללא תיאורים מתמרחים. זכור, כרגע אתה אמור להסתכל קדימה ולא להתרפק על העבר. בנוסף, חשוב שלא תציג עצמך כקרבן שגרושתו ניצלה אותו. כך הדייט שלך רק תראה אותך באור פתטי ומעורר רחמים.

אל תרוץ לשום מקום - יתכן שהגרושה שאתה יוצא עימה מאוד מוצאת חן בעינייך, אבל אל תרוץ לשום מקום. צאו ביחד כמה פעמים. קח הכל באיזי וברוגע. כרגע לא מומלץ למהר ולקפוץ לתוך מערכת יחסים חדשה, בזמן ששניכם עדיין פגועים ומדממים מהקשר הקודם. מה גם שהיעדר החיפזון מצידך יציג אותך באור הרבה יותר אטרקטיבי בעיניה - של בחור קשה להשגה. גבר שאינו ממהר לשום מקום מסתמן כגבר חזק, רגוע, שיודע לשלוט בעצמו.

אל תפגע בה - יתכן שאינך באמת מעוניין בה באופן רציני ואתה רק רוצה לעשות "גוד-טיים". אם זה המקרה, אל תיפגש עם הילדים שלה. הרי אינך רוצה שהם יקבלו את הרושם, שאתה הגבר החדש והרציני בחייה. רק אם אתה מחליט שאתה באמת מעוניין בה תוכל לפגוש את הילדים בצורה מתונה, הדרגתית ואיטית.

הפגן יציבות - נשים שחוו גירושין מאוד רוצות להתנחם בזרועותיו של בחור יציב נפשית, ישר, אמין. הן ממש לא מחפשות את ה"ילד הרע". הן כבר נפגעו די והותר. הייה הגבר הזה עבורה. הקפד להתקשר אליה מתי שהבטחת, להגיע בזמן לפגישות ולא להבריז.

אל תפגין קנאה כלפי יחסיה עם האקס - לא כל הגירושין נגמרים בצורה איומה עם השתלחויות הדדיות של עורך דין גירושין. יתכן שהיא מיודדת עם הגרוש שלה. הידידות הזו תגרום לך להתעצבן ולקנא. ובכל זאת, השאר את הקנאה בצד ואל תנסה להשוות ללא הפסקה בינך לבינו - המראה, הג'וב, המכונית ומה לא.המאמר נכתב בחסות עו"ד גירושים יעקב בלס - משרד עורכי דין לענייני משפחה וגירושים.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article35552.aspx