דלתות פנים - הכול על סוגי הדלתות
נכתב על ידי: דני לוי
תאריך: 28/01/13

המילה האחרונה בשטח של עיצוב הבית היא דלתות פנים. עד לא מזמן היו דלתות פנים במראה קונבנציונלי , בסיסי ואחיד, היום , דלתות פנים עשויות מכל מיני חומרי גלם ייחודיים , עם עיצובים מעניינים ושלל צבעים. מעצבי הפנים היום מתמחים בתכנון של דלתות פנים, העיצוב העדכני משולב ממגוון רחב של דוגמאות וחומרים מעניינים .

דלתות פנים – אודות סוגי הדלתות

* דלתות הזזה הן דלתות פנים המתאימות לחללים קטנים כמו חדרי עבודה וכדו'. הן אינן תופסות מקום בחלל הבית. דלתות הזזה נעות על מסילה אשר נמצאת בתוך הקיר. לפעמים דלתות הזזה באות לשימוש ליצירת הפרדה בין החללים השונים.

* בין כל דלתות פנים, הנפוצה מבין האחרות הינה דלת כנף. דלת כנף מורכבת עם כנף יחיד והיא נסגרת לפנים או לחוץ. כאשר מבררים על דלת כנף, חשוב לבדוק כי בחדר יש די שטח שיאפשר פתיחה וסגירה מלאה של הדלת.

* דלת חכמה היא המילה האחרונה בשטח דלתות פנים. דלת חכמה הינה דלת שאפשר לשלוט בה ממרחק ע"י הטלפון הסלולארי. בכל מקום שמותקנת שבו יש דלת חכמה, יש גם תחושה של ביטחון.

דלתות פנים מעוצבות –מספר עניינים שיש לדעת

1. דלתות פנים מעוצבות משתלבות במראה הכולל של הדירה.

2. בבית בסטייל כפרי או אירופאי נוכל לבחור דלתות פנים מעוצבות העשויות מעץ. חומר העץ נותן הרגשה של חמימות ויוקרה.

3. דלתות פנים מעוצבות המיוצרות מפלדה הן דלתות מיוחדות. הן מעניקות לכל מקום בו הן ממוקמות אווירה וסגנון יוצאי דופן. כאשר מעוניינים בסגנון נועז וצעיר כדאי להתקין דלתות מסוג זה.

4. דלתות פנים מעוצבות הינן שילוב של מספר חומרים. יש דלתות המשלבות עץ וזכוכית ויש דלתות המשלבות פלדה ועץ או פלדה וזכוכית וכדומה.

5. כשמחליטים לרכוש דלתות פנים מעוצבות מומלץ לשים לב שיהיו אלו דלתות שישמרו על המראה והטיב במהלך שנים לא מעטות. בנוסף לכך מומלץ ביותר לקנות דלתות שניתנות לניקוי ללא מאמץ.

6. דלתות פנים מעוצבות קובעות הרבה פעמים את הסטייל ואת העיצוב של כל הבית.

דלתות מעוצבות –כרטיס הביקור של כל דירה

1. ייעודם המרכזי של דלתות הנו להגן על ביטחונם של דרי הבית , צריך לקחת בחשבון את ענין זה בשעה שרוצים לרכוש דלתות מעוצבות. ומשום כך מומלץ לרכוש דלתות חזקות ובטיחותיות שיתנו הגנה מירבית לבית המגורים.

2. קיים מבחר גדול של עיצובים ושפע של דלתות מעוצבות. לכל סגנון ולכול טעם אפשרי למצוא את הדלת הראוייה. מומלץ לבוא לחנות ממוקדים כדי לא להתבלבל מהשפע הרחב של הדלתות.

3. דלתות מעוצבות מעניקות אווירה וחזות מיוחדת לבית המגורים. הדלתות אמורות להישאר במקומן במהלך שנים, לכן צריך לשים לב שהדלתות תהיינה באיכות גבוהה.

4. דלתות מעוצבות הינן כרטיס הכניסה של בית המגורים. זהו המפגש הראשוני של האורחים עם הבית שלכם.


 
אודות המחבר

כדי להצליחבדיאטה או בהרזיה צריך  יעוץ מקצועי.

המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article36040.aspx