חברות ניקיון | שירותי ניקיון משרדים במרכז
נכתב על ידי: noam
תאריך: 13/02/13

לכל אחד ואחת מאיתנו יש המון משימות בחיי היום – יום , כולנו עובדים לפחות 8 שעות , ואחר כך יש לדאוג לקניות , סידורים, חשבונות , וגם ניקיונות – לא ידיעה שמסבה לנו אושר אך חשוב מאוד לדעת ולזכור כי ניקיון הינו חיוני לשמירה על הבריאות. יתרה מכך , עבודה ומנוחה בסביבה נקייה הינה טובה יותר כאשר הביתהמשרד נקיים. בית מלוכלך יגרום לנו למצב רוח לא טוב ואי סדר בעבודה יוריד לנו מהיעילות בצורה דרמטית

אילו שירותים נקבל מלבד ניקיון ?

חשוב לדעת כי חברת ניקיון טובהומקצועית תספק לנו שירותים נוספים – הדברת מזיקים , תיקונים קלים , ניקיון שטיחים, גינון, תחזוקה ודברים נוספים. יש לוודא כי המחיר שאנו מקבלים מחברת הניקיון שלנו לשירותים אלו הינו הוגן ( עשו השוואה פשוטה ) וכי איכות השירותים הללו הינה באיכות שמספקת אותנו . זכרו שתמיד ניתן להזמין את אחד השירותים המוצעים מבעל מקצוע מומחה ובאופן ישיר ללא תיווך של חברת שירותי הניקיון – פשוט בדקו אם זה משתלם .

חברת ניקיון מקצועית וגדול – יעילות בכל הקשור לזמן

הדבר החשוב יותר בבחירה של חברת ניקיון היא דאגה לזמן שלנו – זה בעצם הדבר שאנו חוסכים בו הכי הרבה. לכן חשוב שאנו מזמינים חברת ניקיון בתל אביב - חברת הניקיון תדאג לעבודה לפי לוח זמנים מדויק. הגעה של פועל הניקיון אלינו בזמן שאנו לא נמצאים , בטחון בכך שהוא מכיר את העבודה, יש לו את הכלים הנכונים , וכמובן – דאגה לכך שהוא אדם ישר .

מה צריך לבדוק לפני הזמנה של ניקיון משרדים ?

חברת לניקיון משרדים צריכה לספק לנו פועלים ששוהים באופן חוקי, שמקבלים שכר הוגן , עליה גם לספק את כל חומרי הניקיון והעזרים לפועלים הללו . על החברה לספק לכם חשבוניות בצורה שוטפת ומלאה וכמובן – דאגה לכך ששירותי הניקיון בוצעו כהלכה ובצורה מלאה. מבחינתכם – שוחחו עם פועלי הניקיון ווודאו כי הם מקבלים שכר הוגן , מתייחסים אליהם בצורה ראויה ואנושית וכי הם מקבלים תנאים סוציאליים מלאים.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article36385.aspx