טיול מאורגן לתאילנד - בנושא היתרונות
נכתב על ידי: דני לוי
תאריך: 04/03/13

כאשר חפצים לעשות ביקור מקיף ומעניין בתאילנד, לא רצוי לנסוע לשם בכוחות עצמינו כי אם בעזרת טיול מאורגן לתאילנד. טיול מאורגן לתאילנד לוקח אתכם אל המקומות האקזוטיים ביותר בתבל. אין ספק, טיול מאורגן לתאילנד זוהי חוויה של פעם אחת בחיים.

טיול מאורגן לתאילנד –5 עניינים שראוי לדעת

1. טיול מאורגן לתאילנד מוריד מהמשתתפים דאגות של אוכל והזמנת מקומות בבתי מלון ובכלל אין צורך להשקיע זמן כדי להכין את הטיול ואין צורך לדאוג לתכנון של המסלולים.

2. טיול מאורגן בתאילנד בוחר עבורינו את מקומות הטיול הטובים ביותר. המדריכים המנוסים יודעים להעדיף את האתרים האטרקטיביים מבין כל האתרים הרבים.

3. בכל טיול מאורגן קיים מדריך מומחה ובעל נסיון רב. דרך המדריך נוכל לקבל ידיעות רבות על אודות כל אתר ואתר בו עורכים ביקור ואף לשמוע סיפורים מעניינים אודות מקומות הטיול השונים.

4. התרבות העתיקה שקיימת בתאילנד הינה התרבות הבודהיסטית, במסגרת טיול מאורגן לתאילנד נחכים רבות על אודות מנהגים ותופעות יוצאות דופן אצל התרבות הבודהיסטית.

5. טיול בתאילנד מגלה לנו עולם חדש ובלתי מוכר של חי וצומח. המפגש עם היערות הטרופיים ועם בעלי חיים ייחודיים זוהי חוויה מיוחדת, חוויה שלא שוכחים.

טיול לסרי לנקה – מספר דברים שמומלץ לדעת

1. סרי לנקה הינה אי על יד הודו. בסרי לנקה גדל התה המעולה ביותר בעולם. טיול לסרי לנקה מגלה ארץ קסומה יחד עם נופים ירוקים וחופי ים זהבהבים וארוכים.

2. טיול בסרי לנקה ייקח אותנו אל ערים מרכזיות. נטיילבעיר הבירה קולומבו, נהנה מחיי העיר התוססים, נאכל במסעדות ונבלה בברים ובפאבים. נבקר גם בפולונארונה, עיר גדולה שנבחרה להיות אתר מורשת לאומית. בעיר הזאת נערוך ביקור בארמון המלכותי ונחזה ביצירות האומנות הנמצאות בו.

3. עם טיולי סרי לנקה נפגוש את אחת הדתות העתיקות בעולם,נבקר באתרים ומקומות יחודיים ותרבות ייחודית.

4.

טיסות למקסיקו -לטוס עם חניית ביניים

1. למטרת טיסות למכסיקו אין נחיצות לארגן תקציב יוצא דופן וכל אחד יכול להרשות לעצמו את התענוג של טיסות למקסיקו בעלות סבירה בהחלט.

2. אפשר לרכוש טיסות למכסיקו במחיר נורמלי היות וחברות התעופה השונות משווקות כל מיני סוגי טיסות למקסיקו בסכומים אטרקטיביים. לצעירים עד גיל מסויים וכמובן לסטודנטים יש מחירים מיוחדים.

3. לא קיימות טיסות היישר מישראל למקסיקו. טיסות למקסיקו אמורות להיות טיסות שיש להן חניית ביניים. במקרה שיש לכם ויזה לארצות הברית, תוכלו לבחור טיסות למקסיקו דרך ניו יורק. במידה שאין בידכם ויזה, אפשרי למצוא טיסות למקסיקו דרך ארצות שונות כמו למשל ספרד.

4. עפ"י רוב, משך הנסיעה של טיסות למקסיקו הינה בסביבות 12 שעות.


 
אודות המחבר

כדי להצליחבדיאטה או בהרזיה צריך  יעוץ מקצועי.

המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article36766.aspx