טיסות לניו יורק – בנושא אתרי התיירות הטובים ביותר
נכתב על ידי: דני לוי
תאריך: 04/03/13

טיסות לניו יורק הם בין הטיסות הנדרשות ביותר. הדרך לטוס אל המעצמה הגדולה ביותר בעולם החופשי היא דרך טיסות לניו יורק. אפשר להגיע מישראל לניו יורק או בטיסה ישירה וניתן גם עם טיסה העוברת במדינה אירופאית.

טיסות לניו יורק –כיצד ראוי לטוס?

1. טיסות לניו אורכות בערך כשתיים עשרה שעות.

2. באמצעות חברת אל על יוצאות מידי שבוע מנמל התעופה לוד לניו יורק כארבעים טיסות. יש דרך לנסוע לניו יורק מישראל באופן ישיר גם באמצעות חברות תעופה לא מקומיות.

3. במידה שרוצים לחסוך כסף רצוי לנסוע עם טיסות לניו יורק שעוצרות לחנייה בדרך באחת ממדינות אירופה. אך יש להביא בחשבון שהייה של לכל הפחות שלוש שעות כדי שיהיה זמן להגיע בזמן לטיסה שיוצאת לניו יורק. צריך להביא בחשבון את התורים הארוכים ואת הבדיקות של הבטחון.

4. בגלל שהמהות של ניו יורק הינה עסקים , הרי שאנשי ביזנס לא מעטים שמקום מגורם הקבוע הוא במדינת ישראלממריאים בטיסה לניו יורק בתחילתו של השבוע ושבים בסופו. נוסף על כל אנשי עסקים רבים הטסים לניו יורק להשתלמויות מקצועיות, לכנסים שונים, לפגישות עסקיות וכדומה.

5. טיסות לניו יורק מביאות את התיירים אל מוזיאונים, פארקים במימדים אחרים, חנויות גדולות במיוחד, בתי תיאטראות , מסעדות יוצאות דופן וכולי.

טיסות ללאס וגאס - ארבעה דברים שכדאי לדעת

1. טיסות ללאס וגאס מובילות מידי שנה מליוני מבקרים מרחבי העולם, כך גם ישראלים לא מעטים באים כל שנה ללאס וגאס .

2. במידה שרוצים ליהנות מביקור בעיר ניו יורק מומלץ לבקר בה בעונת האביב או בתקופה של הסתיו שאז נמצאים בה המוני אורחים וכל בתי המלון מלאים. בעונת החורף מאוד קר ובקיץ עומס החום קשה מעיק, בתקופה זו אזרחים רבים עוברים דירה לבתי נופש בהרים שם האקלים נוח ונעים.

3. מליוני מבקרים מרחבי תבל באים ללאס וגאס כדי להמר ומתארחים במלונות המפוארים של העיר. ע"י טיסות ללאס וגאס תוכלו לטוס אל עיר ההימורים הגדולה בעולם.

4. בעת שאתם מבררים על טיסות ללאס וגאס מומלץ להתעניין בסוכנות הנסיעות בנושא מופעים ופסטיבלים מיוחדים שייערכו בתקופה שבה תתארחו בעיר.

טיסות ללוס אנגלס -טיסה אל עיר הכוכבים

1. על ידי חברת אל על ממריאות מידי שבוע לכל הפחות 3 טיסות ללוס אנג'לס. קיימות כמה אפשרויות לטוס ללוס אנג'לס , או על-ידי טיסות באופן ישיר דבר העולה יותר מטיסות שיש להן חניית ביניים בדרך.

2. טיסות ללוס אנג'לס מובילות אותנו אל עיר הכוכבים. הסיכוי לפגוש שחקני קולנוע מטיילים בשדרות הוא גבוה.

3. התיירים שמגיעים ללוס אנג'לס יכולים ליהנות ממגוון מקומות בילוי כמו, מועדונים, מסעדות , פארקים , פאבים וכדו'. בעיר יש קניונים מרשימים אשר בהם אפשרי לרכוש בגדי מותגים בסכומים לא יקרים. בתי המלון בעיר יקרים והם מלאים כמעט ברוב עונות השנה.


 
אודות המחבר

כדי להצליחבדיאטה או בהרזיה צריך  יעוץ מקצועי.

המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article36771.aspx