עורך דין גירושין – בנושא תחומי העיסוק המגוונים
נכתב על ידי: דני לוי
תאריך: 04/03/13

כשבעל ואשה מגיעים להחלטה כי הם מעוניינים להיפרד זה מזו וצריך לערוך חלוקת רכוש ביניהם, פונים לשם סידור העניין אל עורך דין גירושין. עורך דין גירושין יכול לתת סיוע לבני הזוג לצלוח את הזמנים הקשים בקלות יתר וחלוקת הרכוש תבוצע בהסכמת הצדדים.

עורך דין גירושין – 4 נושאים שנחוץ לדעת

1. עורך דין גירושין עוסק בנושא של חלוקת רכושם של הזוג המבקש להיפרד.לחלוקת הרכוש יש תפקיד מהותי. חלוקה הוגנת תיתן אפשרות לכל אחד מבני הזוג לפתוח את פרק החיים החדש מנקודת זינוק מקסימאלית.

2. זו השקעה כדאית לשכור את שירותיו של עורך דין גירושין. עורך דין גירושין יידע איך ניתן לסדר את חלוקת הרכוש כשכל אחד מבני הזוג יוכל לקבל את מה שמגיע לו באופן המקסימאלי ובצורה הוגנת.

3. עורך דין גירושין עוסק גם בסוגיית המזונות. האב חייב לתת תשלום מזונות לילדיו. גובה המזונות נקבע בבית המשפט. עורך דין טוב יעזור לאימא ולילדים לקבל מזונות גבוהים אשר יאפשרו להם לחיות באותה רמת חיים שאליה הורגלו.

4. סוגיא נלווית בנושא היא, בידי מי יהיו הילדים . על פי רוב מקובל כי מקום הילדים הריהו אצל אמם, למעט מצבים אשר בהם הוכח שהאמא לא יכולה לטפל בילדים מסיבות שונות ובמקרים אלו ימצאו הילדים בידי האב, עורך דין גירושין מתעסק נוסף על כך בתחום זה.

הסכמי ממון –במטרה לחשוב על העתיד

1. הסכמי ממון אינם בהכרח נעשים בזמן שבני הזוג רוצים להתגרש, אלא אף להיפך, בתקופה טובה כאשר הם אוהבים וחושבים אודות עתידם המשותף.

2. במטרה שלא יתהוו בעיות בעתיד במידה שבני הזוג יהיו מעוניינים לפרק את התא המשפחתי ולהתגרש, נוצר הרעיון של הסכמי ממון הקובע באיזה אופן יחלקו ביניהם את הנכסים והממון.

3. כמו שנוהגים לעשות ביטוחים מגוונים מתוך מחשבה לעתיד על אף שהוא במועד רחוק, כמו למשל ביטוח סיעודי או ביטוח סיעודי, או תכנית חיסכון ארוכת טווח, כך גם רצוי לעשות הסכמי ממון עדיין טרם הנישואין אף על פי שגירושין ופרידה בכלל לא ממשיים

4. הסכמי ממון מקובלים ביותר בעידן האחרון לנוכח העלייה בגיל הנישואין. זוגות רבים נישאים בגיל גבוה מהרגיל, הם מגיעים לחתונה יחד עם רכוש וממון שחסכו בכוחות עצמם. הם מעוניינים בשקט נפשי, ומסיבה זו עורכים חוזה של הסכמי ממון.

מזונות ילדים - מהו המושג מזונות ילדים?

1. מזונות ילדים הם הסכום שאותו צריך האב לשלם לילדים שלועד שהם מגיעים לגיל 18. את התשלומים חייב האבא לפרוע מידי חודש, בתאריך זהה. המזונות צמודים למדד.

2. הסמכות לקביעת גובהם של המזונות מסורה לבית הדין הרבני ולבית המשפט. זה לא סוד כי על פי רובבבית המשפט נקבעים עבור מזונות ילדים סכומים יותר גבוהים.


 
אודות המחבר

כדי להצליחבדיאטה או בהרזיה צריך  יעוץ מקצועי.

המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article36772.aspx