ארונות הזזה – הכל על העיצוב המיוחד
נכתב על ידי: דני לוי
תאריך: 04/03/13

הגורם החדיש והמודרני בתחום הארונות כיום הם ארונות הזזה. באמצעות ארונות הזזה אפשר לחסוך באופן משמעותי במקומות איחסון בצורה הטובה ביותר. ארונות הזזה הנם חלק בלתי נפרד מעיצוב הבית והדבר נהייה מקובל על מעצבים מן השורה הראשונה אשר מרהטים בתים על ידי ארונות הזזה מעוצבים.

ארונות הזזה -עיצוב, יופי ונוחות

1. בארונות רגילים מצויות דלתות אשר נפתחות לצד החיצוני, אולם ארונות הזזה מותקנים בהם דלתות אשר נפתחות לכיוון הצד. הארונותחוסכים הרבה מקום, הדלת לא חוסמת את המעבר ומי שעובר לא נתקל בדלתות.

2. באמצעות ארונות הזזה אפשר לחלק את הארונות בצורה נוחה ביותר. אין אפשרות להתקין בארונות רגילים דלתות רחבות כבדות וגדולות כיאי אפשר לגרום ללחץ על הצירים של הדלת, אבל ארונות הזזה יכולים להיות עם דלתות מכל הסוגים כי אין חשש להפעלת כובד יתר היות והדלתות מותקנות ונסמכות על הצלע התחתונה של הארון.

3. ארונות הזזה יכולים להתאים לכל מקום בבית. הם מצוינים לחדר האמבטיה, לחדר השינה , לחדרי הילדים ואפילו לארונות המטבח. על הדלתות של הארונות ניתן להתקין מראות או עיצובים אחרים.

חדרי ארונות –היוםכמעט שאין דירה ללא חדרי ארונות

1. בעזרת חדרי ארונות יש אפשרות לחסוך מקום רב בחדרי הבית. אפשר לאחסן בהם בצורה נוחה שמיכות, כלי מיטה, בגדים, מגבות, מפות וכדו'.. אם יש חדרי ארונות יותר גדולים אפשר לאחסן בתוכם גם תנורי חימום, עגלות ילדים, מאוורר ועוד כל מיניפריטים גדולים מהרגיל.

2. חדרי ארונות גדולים הינם כמעט חדר לכל דבר ולאחר התקנת תאורה ומראה קימת אפשרות אף להתלבש ולהחליף בגדים.

3. יש אפשרות לאוורר חדרי ארונות. הרבה יותר קל לאוורר חדרי ארונות כדי שלא יהיו לבגדים המאוחסנים ריחות לא טוביפ, בשונה מארונות שקשה לאווררם ולעתים קורה שנכנסים בהם ריחות לא טובים.

4. ערכה של דירה שיש בתוכה חדרי ארונות עשוי לעלות . המציאות מוכיחה כי דירות עם חדרי ארונות יש להן דרישה יותר גדולה ומחיריהן יקרים יותר.

ארונות בגדים - על אודות הטיב ועל אודות המחיר

1. ניתן לייצר ארונות בגדים מכל מיני סוגים של חומרים. המחיר של של הארון מאמיר בהתאם לסוגו וערכו של החומר.

2. השיקול הנכון בשעת קנייה של ארונות בגדים הוא שיהיה זה ארון העשוי מחומר מעולה ובעל איכות גבוהה שישמור על טיבו הרבה שנים.. הארונות הטובים ביותר הם הארונות המיוצרים מעץ מלא.

3. הארונות שיש בשוק הם ארונות בגדלים מסויימים. אם רוצים ארונות במידות יוצאות דופן ניתן להזמין אצל נגר פרטי או אצל חברות שמייצרות ארונות לפי הזמנה.

4. בבתים שבהם רגילים לשטוף רצפה יחד עם הרבה מים, מומלץ להזמין ארונות בגדים עם במה או לחילופין עם רגליים ממתכת. הרגליים ממתכת ימנעו את המגע בין העץ והמים וימנעו ריקבון של העץ.

5. אם תוסיפו לארון קרניז וידיות, יוסיף הדבר לארון חן ועיצוב בלתי שגרתיים.


 
אודות המחבר

כדי להצליחבדיאטה או בהרזיה צריך  יעוץ מקצועי.

המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article36777.aspx