אומניות לחימה – כמעט כל דבר שראוי להכיר
נכתב על ידי: דני לוי
תאריך: 04/03/13

העניין של אומניות לחימה התפתח מאוד בגלל שקיים עניין טבעי של הגנה עצמית. הסינים היו הראשונים שפיתחו אומניות לחימה, דרכי הגנה אלו הועתקו מהסינים והועברו לארצות המערב. מאמצעי להגנה עצמית התפתח העניין של אומניות לחימה לכיוון ספורטיבי חדשני.

גיו גיסטו –ענף ספורט נפוץ

1. בברזיל הומצאה אומנות לחימה בשם ג'יו ג'יטסו ע"י משפחת גרייסי ומשם היא הועתקה לעולם כולו.

2. אומנות לחימה ג'יו ג'יטסו הינה סגנון של לחימה קרקעית והמנצח בתחרות הוא זה שגובר על השני בזה שהוא חונק אותו על ידי בריחים .

3. ג'יו ג'יסטו זו אומנות לחימה שבה מפעיל המתאמן שיטות פעולה והיגיון ופחות נעזר בכוחהפיזי.

4. ג'יו ג'טסו נהפכה להיות אומנות לחימה פופולארית בעולם כולו. אנשים רבים מבצעים אימונים בענף הלחימה ואף נערכות די הרבה תחרויות.

5. כדי לרכוש מיומנות בענף ג'יו ג'יסטו יש צורך בתרגילים ארוכים. קיימות דרגות שונות, ולכל דרגה יש חגורה בצבע שונה.

לחימה משולבת –ענףספורט הסוחף רבים

1. לחימה משולבת הינה אחת מסוגי הקרב החזיתי אשר משולבות בו שיטות לחימה שונות.

2. בתחום של לחימה משולבת לא קיים אלימות ולא נעשה שימוש בכלי נשק.

3. פעם, אלימות רבה הייתה מאפיינת את הלחימה המשולבת, עניין שגרם שיהיו לה מתנגדים רביםבעולם כולו. בימינו, לחימה משולבת הינה ספורט פופולארי בכל רחבי העולם היות והוגדרו הוראות ברורות שהן לא מתירות כל גילויים של אלימות .

4. לחימה משולבת היא בעלת הרבה אוהדים ברחבי העולם כולו . המשחקים משודרים בהרבה ערוצים של התקשורת. באמריקה יש מספר גבוה של ערוצים ותחנות בתשלום המשדרים אך ורק תחרויות בנושא של לחימה משולבת.

אומנויות לחימה לילדים -מספר דברים אשר כדאי להבין

1. אומניות לחימה לילדים , מלבד היותם כלי מצויין לשמור על הכושר של הילדים, הם אף עוזרים בהגברת הביטחוןהעצמי ואפשרות של הגנה אישית.

2. דרך אומניות לחימה לילדים, לומדים הילדים שיש אפשרות של ספורט ללא אלימות. אומניות לחימה מחנכות את הילדים איך אפשר לשמור על עצמם ללא אמצעים אלימים, שליטה על הרגשות והימנעות ממהלכים התקפיים.

3.אומניות לחימה מסייעות לתנועתיות טובה של הצעירים, תורמות הרבה לחיזוק של השרירים וגם הגוף. הן גם משפרות את הקואורדינציה ואת היציבות.

4. אומניות לחימה לילדים הן גם אמצעי חינוכי. הן מלמדות את הילדים לערכים, לתת כבוד לאחר, מחזקות את הדימוי העצמי ומחזקות את הביטחון של הצעירים.

5. ילדים הסובלים מבעיות ריכוז וקשב מקבלים סיוע רבבאמצעות אומניות לחימה. צעירים שקשה להם מאוד להתרכז וללמוד במשך שעות לא מעטות, יכולים לפרוק את המרץ הרב בזמן האימונים וחוזרים אל הלימודים מרוכזים בהרבה יותר.


 
אודות המחבר

כדי להצליחבדיאטה או בהרזיה צריך  יעוץ מקצועי.

המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article36790.aspx