סבון טבעי – הלהיט של עולם הקוסמטיקה הטבעית
נכתב על ידי: מיכל ז
תאריך: 02/04/13

עולם הקוסמטיקה משווק לנו מדי שנה בשנה לא מעט פיתוחים טכנולוגיים ומדעיים שמתחייבים להשאיר אותנו רכות, בלי קמטים, ריחניות למשך הרבה שעות ביממה ובלי יובש וגירויים בעור. לצד חברות הקוסמטיקה הגדולות אנו לומדים כיום להכיר יותר ויותר את תחום הקוסמטיקה הטבעית שמציע לא מעט תחליפים מעולים למוצרים היוקרתיים שלפעמים לא אפקטיביים של חברות הקוסמטיקה. לנשים ולנערות רבות מדובר בתהליך של ממש שבמהלכו הן מחליפות את כל המוצרים שהכירו בעבר במוצרים חדשים שהן מתנסות בהם לראשונה. אז מאיפה להתחיל ומה מומלץ לנסות?

המוצרים הכי שווים

השופינג ההתחלתי של מוצרי קוסמטיקה טבעיים צריך להיעשות תוך חשיבה על הדברים שאנו מעוניינות להתנסות בהן. אם נניח חווינו עד עכשיו מצב שבו הסבון הרגיל גורם גירויים כדאי לקנות סבון טבעי ולבדוק האם הוא מסוגל להקל על הגירוי. גם תכשירים כמו קרמים טבעיים לפנים עשויים להפוך עור יבש לעור רך ונעים. דבר אחר שמומלץ לנסות הוא דיאודורנטים טבעיים, ברוב המקרים הם נטולי ריח או בעלי ריחות עדינים יותר מריחות של דיאודורנטים רגילים. מוצרי הבישום הטבעיים בכלל מומלצים ורבות מדווחות שהן זונחות את הבושם הרגיל עבור הבשמים הטבעיים יותר. יש גם מוצרי ארומתרפיה שגם מרפאים את הגוף.

ממה עשויים מוצרים טבעיים?

מוצרי קוסמטיקה טבעית מיוצרים בדרך כלל מחומרים כמו שמנים ארומטיים, תמציות שמן לבנדר וצמחים כאלה ואחרים, צמחי מרפא ועוד. אלה משולבים יחד עם חומרים שמחליפים את החומרים הקוסמטיים הכימיים שניתן למצוא בכל תכשירי הקומסטיקה המקובלים ומשמשים כחומרים פעילים. כאשר אנחנו עושים שימוש במוצרי קומסטיקה טבעית תופעות הלוואי שעשויות לצוץ בעשיית שימוש בכימיקליים אלו אינן קיימות ואנחנו נהנים משימוש בטוח יותר בתכשירי הקומסטיקה היומיומיים שלנו.

איפה כדאי לקנות?

קניה של מוצרי קוסמטיקה טבעית יש אפשרות היום לרכוש בכל חנויות הפארמים ובתי הטבע. ישנם כיום גם מגוון חברות שמתמחות בקוסמטיקה טבעית שפתחו חנויות ייעודיות לענף הזה. כדאי מאד לבחור בעיקר בפעם הראשונה לקנות מוצרים של חברות מוכרות, שמתמחות בייחוד בייצור קומסטיקה טבעית ושיכולות לספק את המבחר הגדול והבטוח ביותר של מוצרים. רצוי לבחור גם בחנות שהמוכרים בה יכולים לתת הדרכה בקנייה הראשונה ולהתאים עבורכן את המוצרים הכי מוצלחים לעור שלכן.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article37275.aspx