קסמה של דיירקט סחר
נכתב על ידי: אורי פנג
תאריך: 15/04/13

דיירקט סחר

כיום חלק גדול מהקניות והרכישות של המוצרים הביתיים מתבצע דרך האינטרנט. פשטות וקלות הרכישה יצרה מצב ריווחי גם לחברות המוכרות וגם לצרכנים הנהנים מקניה קלה. אחת משיטות השיווק הנפוצות למכירת מוצרי צריכה היא שיטת השיווק הישיר שבה מתבצעת פניה ישירה אליך כלקוח פוטנציאלי. שיטת השיווק הישיר מתבצעת ביעילות רבה על ידי חברת דיירקט סחר הנחשבת לחלוצה בתחום השיווק הישיר.

איכותה של דיירקט סחר

חברה המשווקת בשיטת שיווק ישיר חוסכת לעצמה הוצאות רבות ומייעלת את עצמה באופן מעולה בכך שאינה צריכה לשלם לגורמי תיווך המקשרים בינה לבין הלקוח. איכויותיה של חברת דיירקט סחר הן בכך שמעבר למחיר אטרקטיבי עבורך כלקוח, מעניקה היא גם יחס אישי כלפיך. יחס אישי זה מופגן על ידי תמיכה בהליך רכישת מוצר ועמידה בזמני משלוח המוצר.

אתר החברה

מומלץ להתעדכן בתדירות גבוהה באתר האינטרנט של דיירקט סחר כיוון שבאתר זה מתעדכנים המוצרים על בסיס קבוע. מעבר לכך חשוב לציין שחברת דיירקט סחר מהווה דוגמא עבור חברות אחרות בתחום הצרכנות של השיווק הישיר כיוון שמעבר לרווח הכספי של החברה, דיירקט סחר משקיעה ביחסי אנוש עם כל לקוחותיה.

חשוב להשקיע ביחסי אנוש

יחס אישי רגיש המלווה בפניה נכונה לצרכיו של הלקוח חשובים יותר מכל רווח כספי בדיירקט סחר וכמו כן גורמים לך כלקוח להרגיש אהוב ומושקע על ידי החברה. השקעה ביחסי אנוש כלפי לקוחות החברה מהווים בסיס איתן עבור כל חברה לצמוח בצורה משמעותית. שימור לקוחות קיימים בחברה נחשב חשוב מאוד אף יותר מהשגת לקוחות חדשים כיוון שהלקוח צורך את שירותיה של החברה לאורך זמן.

חשיבותו של שימור לקוחות

השארותו של הלקוח בחברה תלוי מאוד במאמציה לשמרו. לכן מעבר למכירת מוצרים ושיווק נכון חברת דיירקט סחר יודעת גם לשמר את לקוחותיה כך שיהיו מרוצים וימשיכו להיות חלק ממשפחת דיירקט סחר.

משקל מטבח HYUNDAI - דיירקט סחר


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article37525.aspx