חבילות נופש ודילים לברצלונה
נכתב על ידי: אבנר כהן
תאריך: 28/04/13

ברצלונה היא העיר השנייה בגודלה בספרד, לאחר מדריד, והיא המרכז הכלכלי החשוב בספרד ובאירופה כולה. היא הוכרזה על ידי אונסקו כעיר מורשת עולמית.

ברצלונה היא יעד תיירות מבוקש וחברות התיירות מציעות לקהל התיירים דילים לברצלונה בטיסות המגיעות מכל ארצות העולם וגם מישראל.

ברצלונה, בנוסף להיותה מקום עם אתרים ואטרקציות רבות היא גם עיר ספורט ידועה באירופה. בעיר יש מועדוני ספורט בכל התחומים, כדורגל, כדורסל ועוד.

אוהדים רבים בעולם וביניהם גם מישראל יש לקבוצות הספורט המקומיות. רבים מגיעים למשחקי הבית של הקבוצה אותה הם אוהדים. משרדי התיירות מצאו פוטנציאל בקהל אוהדי הספורט והן מציעות דילים לברצלונה בדרך כלל בסמיכות למועד המשחק.

דילים לברצלונה כוללים כרטיס טיסה, מלון וכרטיס כניסה למשחק המבוקש. במקרים רבים יוצאים האוהדים ביום המשחק וחוזרים מיד לאחר סיומו. במקרה כזה מחיר הדילים לברצלונה זולים יותר (אין צורך בחדר במלון).

תיירים רבים, אוהדי הקבוצות הספורטיביות, רוכשים לעיתים דילים לברצלונה בהם נכללים גם ביקורים באתרים שונים סיור בעיר ובמוזיאונים שבה יחד עם כרטיס כניסה למשחק הקבוצה האהודה.

מישראל יש טיסות לברצלונה שהן סדירות מספר פעמים בשבוע . הטיסות מתוגברות לקראת משחק של אחת הקבוצות כדי לספק מקום לכל בעלי הכרטיסים.

ברצלונה מתאימה לטיולים לכל הגילאים ומשפחות עם ילדיהן יוצאות לחופשות שנתיות בברצלונה וממנה ממשיכים לטייל בכל האזור.

אפשר למצוא דילים לברצלונה במשך כל השנה. בקיץ, מזג האוויר והטמפרטורות הנוחים מושכים תיירים. רוב הדילים לברצלונה בחורף הם לספורטאים חובבי סקי המגיעים לאזור ברצלונה כדי לנצל את אתרי הסקי הרבים הסובבים אותה. בדילים אלה יש בנוסף לכרטיס הטיסה גם עלויות הכניסה לאתר הסקי ולכל צרכים הנילווים.

סוג נוסף של תיירים הם אלו שיוצאים לטיול באופן עצמאי אבל את כל הסידורים הם מסדירים בחברת הנסיעות שעל פי בקשותיו עורכת את התוכנית והמסלול לטיול. סוג זה של תיירים מחפשים בעצמם את הדילים לברצלונה המתאימים להם ביותר מבחינת מועד ועלות.

אתרי חברות הטיסות מפרסמים את הדילים לברצלונה המוצעים על ידם ברגע האחרון, בעלות נמוכה הרבה יותר מאשר בטיסה רגילה. באתרי האינטרנט והעיתונות הכתובה ניתן למצוא פרסומים יומיים ומי שזמנו אינו מוגבל יכול להיעזר בהם/

חבילות נופש לברצלונה

הקרבה הגיאוגרפית של ברצלונה לישראל והטיסה הקצרה יחסית מאפשרת יציאה לברצלונה לסופ"ש בין אם זה טיול זוגי או טיולי משפחות רבים מבין התיירים המגיעים לעיר מחפשים חבילות נופש לברצלונה בעיקר בגלל הזמן הקצר המוקדש לעיר.

משרדי הנסיעות מציעים לקהל חבילות נופש לברצלונה בעלות סבירה שכוללות כרטיס טיסה, מלון לינה, תוכנית מפורטת על מקומות הבילוי והביקור החשובים בעיר וכן מקומות שאי אפשר להיות בברצלונה ולא לבקר בהם.

לקבוצות הספורט של ברצלונה יש אוהדים רבים בישראל. משרדי הנסיעות מצאו בקהל האוהדים פוטנציאל להרחבת מעגל הלקוחות והם מציעות חבילות נופש לברצלונה הכוללות בנוסף לביקור במוזיאונים הרבים, אתרים עתיקים והיסטוריים, גם כרטיס כניסה לאחד ממשחקי הקבוצה האהודה.

כמות חבילות הנופש לברצלונה הנמכרת בתקופה בה מתקיימים משחקי הקבוצות עולה ומשפחות שלמות יוצאות לברצלונה לצפות במשחק.

אפשר למצוא חבילות נופש לברצלונה המתאימות לכל הגילאים. משפחות עם ילדים המבקשות לנפוש בעיר ובסביבותיה רוכשות חבילת נופש לברצלונה בה כוללים גם אתרים ואטרקציות המתאימים לגילאי הילדים.

חבילות נופש לברצלונה הן דרך אחת לבילוי חופשה בברצלונה. ישנן שיטות נוספות להשגת המטרה והן רכישת כרטיס טיסה לברצלונה מאחת מחברות התעופה, תכנון הטיול ודאגה לכל הצרכים באופן אישי. כלומר המטייל דואג לכל מהשכרת חדר במלון, דרך תכנון מסלול הטיול, השכרת רכב והתאמת מקומות הבילוי.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article37752.aspx