הנדימן
נכתב על ידי: מוטי אסא
תאריך: 31/05/13

הנדימן ותיקונים כלליים מיהו בעצם הנדימן ?

הנדימן הוא אדם שעוסק הכל התחומים והמקצועות, אבל ממש בהכל, הנדימן מבצע עבודות חשמל, אינסטלציה, צבע , הרכבות ופירוקים שונים ועוד.

פירוש המילה הנדימן הוא בעצם אדם שעושה הכל, לא פעם נתקלנו במכרים, חברים טובים או אנשים במשפחה שפשוט ברגע שהיינו צריכים איזה תיקון או פירוק בבית ידענו שאפשר להתקשר אליהם ויהיה להם פיתרון לכל דבר או תקלה, זוהי ההגדרה המדויקת של הנדימן.

בין משפחה ומכרים הכל טוב ויפה ותמיד עוזרים אחד לשני אבל מצד שני ישנם אנשים שעושים זאת כפרנסה, ישנם אנשים שמוכרים בתור הנדימן ופשוט מבצעים עבודות אצל לקוחות בתחומים שונים.

הנדימן יתרונות

אם תזמינו חשמלאי תקבלו עבודות חשמל, אם תזמינו איש שיפוצים תקבלו עבודות שיפוץ.

אם תזמינו הנדימן תקבלו עבודות במגוון תחומים מכל הנושאים: הרכבות מדפים, תליית וילונות, פתיחת סתימות והרשימה עוד ארוכה.

יש יתרון בבעל מקצוע אחד שעושה שעוסק בהמון תחומים:

יתרון ללקוחות: כשמכירים הנדימן לאורך תקופה של תיקונים שונים בבית ניתן כבר לסמוך עליו, הוא הופך להיות כמעט בן בית מוכר

יתרון להנדימן: ככל שתחומי העבודה מגוונים מבטי הנדימן חזרה ללקוחות מספר רב של פעמים לעבודות שונות ותיקונים בבית.

הנדימן מקצוע נדרש ?

כן, אדם שעוסק במספר רק של תחומים מבטיח את זה שהדרישה אליו תהיה יותר גבוהה ומגוונת בשלל עבודות.

לא פעם קורה שאנשים נתקלים בבית בתיקונים שונים ואין מי שיעזור להם או שבעצם רוכשים מכשירים או ריהוט שדורשים הרכבה. כולנו מכירים את המצבים שבא לנו לפרק בבית משהו ולהעביר למקום אחר אבל בעצם אין מי שיעשה את זה בשבילנו או שמצד שני אנחנו מנסים להרכיב ולתקן אבל לא ממש מצליחים.

אלה מצבים מתסכלים אבל יש פיתרון אחד ברור, יעיל ומקצועי מאד – הזמנת הנדימן אלינו לבית.

אין מה לעשות יש אנשים שיש להם את זה ויש אנשים שלא, ישנם אנשים שבשבילם לתקן דברים בבית זו דרך חיים ויש להם גישה נכונה לתיקונים והם מצליחים תמיד לתקן.

אנשים אלה אינם זקוקים להזמנת הנדימן אליהם לבית, אבל מנגד תמיד יש את אלה שחוששים לנסות ולתקן דברים או מנסים ולא ממש מצליחים.

כשקונים רהיט חדש או מוצר חדש לא מומלץ לנסות ולהרכיב אם אין לנו ניסיון וידע לפי סוג המוצר שקנינו, אם כבר רכשנו מוצר חדש תמיד עדיף לתת לבעל מקצוע להרכיב או להסביר לנו איך לתפעל את אותו מכשיר בכדי שלא נעשה נזקים ונגרום לכך שסתם רכשנו מוצר חדש אבל בעצם הרסנו אותו בגלל חוסר ידע או חוסר גישה לתפעול.

אז לסיכום:

לכל בעל מקצוע יש את ההתמחות שלו בביצוע עבודות שונות על פי תחומו, הנדימן מבצע הרבה יותר דברים ועוסק בתחומים שונים במקביל.


 
אודות המחבר

המלצות ומידע על בעלי מקצוע מוסמכים בתחומים שונים, בעלי מקצוע אמינים ויסודיים בתחומם, כל המלצה על בעל מקצוע נבדקה ואומתה שאכן מדובר בבעלי מקצוע מוסמכים !

המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article38245.aspx