שיפוץ רהיטים
נכתב על ידי: גיא אברהם
תאריך: 01/06/13

רהיטי עץ יכולים להישמר זמן רב וימשיכו להיראות יפה אם הם מתוחזקים היטב.

קיימים הרבה דברים שיכולים לקלקל את היופי של רהיטי העץ שלך, כמו קפה, מים, כתמים, אבק, לכלוך, סדקים, כתמי שמן, כו'. כל אלה יכולים להפוך את הרהיטים היקרים שלך למשועממים ולדהויים.

עם זאת, אם אתה מנקה אותם הרהיטים שלך יימשכו זמן רב יותר. ריהוט עתיק שנשמר היטב יעריך ערך. לכן, זה מאוד חיוני לפנות לשיפוץ רהיטים. איך אתה יודע שזה זמן לשיקום רהיטים או שיפוץ רהיטים? רוב רהיטי העץ הם עוברים מדור לדור או פשוט נרכשו מחנויות רהיטים עתיקות.

היופי של רהיטי העץ העתיקים תלויים באיכות עץ, בברק, בעיצוב וכמה טוב זה נשמר. רק אז הם הופכים להיות יקרים. למרות שרצוי לקחת את שיפוץ רהיט או חידוש רהיטים עתיק לפחות פעם אחתבשנתיים. חשוב מאוד לא להתעלם מהנזקים הקטנים. אם הבחנתם בהצטברות אבק על הגילופים, משטחים לא ישרים, קהות במשטח המלוטש, קצוות מחוספסים, צירים חורקים, עובש על העץ, אז אלה הם אינדיקציות לשימור הרהיטים שלך לתיקון על ידי איש מקצוע.


אילו אמצעים משמשים לשחזור ריהוט פגום? חברות מקצועיות מתמקדת בנושא של שיפוץ רהיטים באופן הבטוח ביותר. השיפוץ מתבצע באופן ידני על ידי אומנים מנוסים.החברה תבצע בדיקה ויזואלית יסודית ותמליץ לך על תיקון המוצר או חידושו.

ברגע שאתה מפקיד את הרהיטים שנו, הרהיטים יחזרו אליך משופצים ונקיים. לאחר מכן הם ילטשו אותם בלכה לגימור סופי.

טיפים על איך לטפל בריהוט המחודש שלך: בכל פעם שאתה רוצה לנקות את הרהיטים עליך לנגב אותם עם מטלית רכה ויבשה בלבד. אל תניח אותם במקומות לחים או חשופים ישירות לאור שמש. הימנע משימוש בכלים חדים כדי להסיר כתמי לכלוך דביקים. אף פעם אל תנסה ללטש את הרהיטים בעצמך בבית, אתה לא תשיג תוצאות טובות ויותר מכך אתה עלול בסופו של דבר לפגוע ברהיטים.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article38246.aspx