ריהוט משרדי
נכתב על ידי: savyon
תאריך: 14/07/13

ריהוט משרדי הוא ריהוט אשר משמש אותנו בחיי היום יום בסביבת העבודה שלנו. במשרדים שונים לא פעם יהיה ניתן למצאו ריהוט משרדי מעט שונה אשר מותאם במיוחד לצרכים ולאופי של כל משרד ומשרד. למשל, במשרד בו יש מספר גדול של לקוחות אשר מגיעים אליו מדי יום נוכל למצוא ריהוט משרדי נוח לישיבה דוגמת ספות המתנה ובר מים מינרליים להרוות את הצמא של הלקוחות.

לעומת זאת, במשרד שאין בו קבלת לקוחות או קבלת קהל נוכל בדרך כלל למצוא מעין עמדות עבודה צפופות יחסית כאשר בכל עמדה יש ריהוט משרדי פרקטי המתאים לאדם העובד בעמדה: דוגמת מחשב, שולחן למחשב, כסא נוח ולעתים שידה לאחסון חפצים שונים כמו למשל שידה או  ארון לאחסון מסמכים וקלסרים הרלוונטיים לעבודה.

ריהוט משרדי צריך להיות גם פרקטי ונוח ככל האפשר וגם מעוצב. כאשר בוחרים ריהוט משרדי יש לשים לב לצרכים של כל משרד, כפי שנאמר לעיל. למשל, אם עובדים במקום עבודה מסוים עובדים שעות ארוכות מול מחשב הם זקוקים לכסאות משרדיים איכותיים אשר ייתנו להם תמיכה נאותה לגב, על מנת שהם יוכלו לשבת שעות ארוכות מבלי לסבול מכאבי גב כתוצאה מיציבה לא נכונה. כמו כן, לא פעם על מנת לתת לעובדים תחושה נעימה הריהוט המשרדי יהיה חדש ומעוצב ולא ישן, מתפרק ומכוער. ככל שהמשרד או סביבת העבודה רוצה ליצור אווירה יוקרתית ומכובדת  רהיטי סביון יותר כך העיצוב של ריהוט משרדי יהיה בהתאם.

ריהוט משרדי במשרד עורכי דין יוקרתי, למשל, יהיה שונה לגמרי מריהוט בחברת הייטק וזה יהיה שונה לחלוטין מהריהוט אשר ניתן למצוא אצל בחנות של מתקן שעונים. בזכות המגוון הגדול של ריהוט משרדי הקיים בחנויות רהיטים ובחנויות המוכרות ציוד משרדי כל בעל עסק יכול למצוא את הריהוט אשר מתאים ביותר לו ולצרכים שלו. כל שכיום קל מתמיד לבחור בצורה הטובה ביותר ריהוט משרדי.

 

רהיטי סביון הנה החברה המובילה בישראל לריהוט משרדי


 
אודות המחבר

רהיטי סביון - http://www.rihuthamisrad.co.il/

המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article38821.aspx