לימודי שוק ההון –מה המטרה שלכם ?
נכתב על ידי: דודו רוז
תאריך: 23/07/13

אם אתם צעירים שזה הרגע השתחררו מהצבא, רוצים לחסוך כסף במהירות ולטוס לחוץ לארץ או להתחיל ללמוד באוניברסיטה או מכללה, אם אתם צעירים אשר מעוניינים בתוספת הכנסה או במידה ואתם רוצים לשנות את המקצוע שלכם, להפוך לסוחרים וליהנות ממקצוע נחשק, ריווחי ומעצמאות כלכלית, תוכלו להירשם אל המכללה שלנו. במסגרת לימוד שוק ההון אתם תחשפו אל המשמעויות וההשלכות אשר נובעות משינויים במחירי המניות, תלמדו על סגנונות המסחר המגוונים כמו למשל: מסחר במניות, מסחר בתעודות סל, מסחר באגרות חוב, מסחר אלוגריתימי, מסחר במטבעות חוץ וכו', תלמדו לעבוד עם מערכות מסחר, תעברו חפיפה מקצועית עד שתגיעו לתוצאות, תבצעו שיעורים און ליין מהמחשב הפרטי שלכם, תוכלו לחזור על השיעורים ללא כל הגבלה, לפתוח חשבון מסחר ללא תשלום, לשלם עמלות זולות ועוד.

לאחר שתצברו את הידע התיאורטי והמעשי אתם תהיו מוכנית לעלות על מגרש המשחקים ולהתחיל להרוויח. במידה ותקפידו לסחור בצורה חכמה, תשמרו על שיקול הדעת ולא תיקחו סיכונים מיותרים, תוכלו להרוויח סכומים יפים ולשנות את רמת החיים שלכם.

לימודי שוק ההון – מה שעובד

אנשים רבים מפנטזים על התעשרות מהירה. למרות ששוק ההון הינו זירת מסחר ענקית אשר מגלגלת סכומים עצומים, לא ניתן להרוויח כתוצאה מביצוע עסקה אחת או מספר עסקאות בודדות. הכרת שוק ההון תגלה לכם כי ניתן להרוויח על ידי תשואה עודפת ועל ידי יצירת רווחים ממסחר. תשואה עודפת תתאפשר על ידי בניית תיק השקעות דינמי אשר מכיל מניות, אגרות חוב ועוד. תיק ההשקעות צריך להתאים למצב השוק, כלומר בעל התיק צריך להישאר עם היד על הדופק ולסנן את השינויים הרלוונטיים והמשמעותיים עבורו. נוסף על כך, אסור לו להתפתות לפעילות יתר מכיוון שביצוע עסקאות רבות מידי  יפריעו לכסף לעבוד. יצירת רווחים ממסחר תתאפשר על ידי ביצוע מסחר באופן שוטף, המסחר צריך להיות מבוסס על שיטות מקצועיות. במידה ותרשמו אל המכללה שלנו, תוכלו להיות בטוחים שאתם נמצאים בידיים טובות ובעלות ניסיון.                                       קורס שוק ההון או לימודי שוק ההון למתחילים יגדילו את סיכויי ההצלחה שלכם בצורה משמעותית.

רוצים לעסוק במסחר ולהרוויח כספים ?

אצלנו במכללה ילמדו אתכם מרצים מקצועיים ומנוסים. כמו כן, כיתות הלימוד יהיו קטנות ויכילו מעט תלמידים. כך, יוכל כל תלמיד לקבל את מלוא תשומת הלב ולהתקדם בצורה טובה.                      אם אתם מעוניינים לקבל מידע נוסף לגבי המכללה, המרצים המקצועיים, מגוון סגנונות המסחר, השיטות והטכניקות הנלמדות או במידה ויש לכם שאלות נוספות לגבי לימודי שוק ההון, תוכלו ליצור קשר באמצעות הטלפון. נוסף על כך, תוכלו למלא את הפרטים שלכם בטופס יצירת הקשר ונציג מטעם המכללה יחזור אליכם בהקדם האפשרי ויענה על כל השאלות שלכם בהרחבה, סבלנות ונימוס.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article38957.aspx