אתר הכרויות
נכתב על ידי: מוטי אסא
תאריך: 30/07/13

נישת הכרויות חזקה כיום היא רשת האינטרנט, קיימים לא מעט אתרי הכרויות המספקים שירות זה, חלקם מאפשרים שרות בחינם וחלקם דורשים תשלום חודשי בעבור מנוי באתר.

כל אתר הכרויות בין אם הוא בתשלום ובין אם לא פועלים בצורה זהה, בכל אתר תתבקשו להיכנס ולבצע הרשמה של כמה דקות, להעלות תמונה ופשוט להתחיל ולחפש בני זוג פוטנציאלים.

להלן כמה טיפים שיעזרו לכם להתנהל נכון באתרי הכרויות שונים:

1 ) אתר הכרויות מכובד ייתן לכם שדות חופשיים לצורך כתיבה על עצמכם, על בן או בת הזוג ובמקרים מסוימים על הדייט המושלם.

השקיעו בכתיבת המלל, פרטו עד כמה שניתן על עצמכם ועל הצד השני, מידע זה תורם מאד באתרי הכרויות שונים אין זה משנה אם האתר בתשלום או בחינם.

2 ) העלו תמונה עדכנית שלכם ורצוי שתהיה באמת עדכנית ולא מתקופת בת או בר המצווה, גולשים שמחפשים בני זוג באתר הכרויות אוהבים כרטיסים עם תמונות וחשוב מאד עדכניות ולא מוסתרות בכל דרך שהיא.

3 ) בכל אתר הכרויות ישנם שדות עם בחירות קבועות, חשוב מאד למלא גם אותם מכיוון שגם שדות אלה יכולים לתרום לכם בתיאור על עצמכם ולמשוך את הצד השני לפנות אליכם.

איך מוצאים אתר איכותי?

כמו שאמרנו קודם לכן, קיימים לא מעט אתרי הכרויות, אין שום ביטחון לאתר מוצלח, אם שמעתם דרך המלצות על אתרים מומלצים זה מצוין אך אם לא שמעתם ואתם לא מכירים תאצלו לבדוק זאת בעצמכם על ידי הרשמה לאתרים שונים.

בכל אתר הכרויות חייבת להיות אופציה למחיקת הכרטיס, במידה ונרשמתם ונתקלתם באתר שלדעתכם לא איכותי מספיק, תמיד תוכלו למחוק את הכרטיס ולצאת מהמערכת.

כל שנותר לי לאחל לכם זה המון בהצלחה בדרך למציאת זוגיות טובה, אמיתית וכנה !


 
אודות המחבר

המלצות ומידע על בעלי מקצוע מוסמכים בתחומים שונים, בעלי מקצוע אמינים ויסודיים בתחומם, כל המלצה על בעל מקצוע נבדקה ואומתה שאכן מדובר בבעלי מקצוע מוסמכים !

המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article39070.aspx