חדרי שינה עם ארונות הזזה
נכתב על ידי: מיכאל רומנסקי
תאריך: 06/08/13

לכל בעל-בית יש חדר שינה, וכל חדר שינה זקוק, בנוסף למיטה כמובן, לארון. לא משנה אם זה חדר גדול או קטן, לילדים, נוער או מבוגרים, חדר במלון או בבית פרטי או מושכר - הסטנדרט בחדרי שינה הוא מקום במיוחד לארון, ועדיף מהסוג החכם.

כיום ברוב הבתים בעולם המערבי כבר משתמשים בטכנולוגיה הישנה והטובה הזו, שחוסכת מקום ועמידה לאורך שנים. הרבה אפשר לספר על החוכמה המזרחית, והיפנים ידועים בדיוק וביעילות. טכניקות של החלקה והזזה של דלתות נמצאות בשימוש ביפן מזה דורות, לכל דלת, כולל לדלתות הבית עצמו, והמעברים בין חדר לחדר.

חוכמה מזרחית בשירות המערב

הרבה מאוד דברים מגיעים לישראל מהמזרח, וחלק גדול נעלם מעיני הציבור, שכן מדובר בשבבים, טכנולוגיות ורעיונות יישומיים, מה שקורה מאחורי הקלעים. ארונות הזזה הינם פיתרון יעיל ועמיד לאורך שנים, חוסכים מקום בחדר, ולא נשחקים כמו דלתות ציר רגילות.

אם עד כה לא השתמשתם בארונות מסוג זה, מחכה לכם חווית שימוש חדשה ומרעננת, ונוחות אדירה. אחד היתרונות הגדולים הוא הגמישות בעצוב, ואתם יכולים לעצב את הארון שיתאים אחד לאחד לצרכים שלכם, בלי טעויות. אם רוב הבגדים שלכם זקוקים לתלייה על קולב, או אולי אתם דווקא אוהבים לשמור דברים במגירות? ארונות בגדים מגיעים בכל מיני צורות, והיכולת לעצב לפי דרישה מאפשרת לכם נוחות וגמישות אופטימאליים.

חיסכון במרחב - כי כל מטר קובע

עם דלתות הזזה בארון, החיסכון במרחב הוא גדול. דלתות קלאסיות יכולות להיפתח על צירן בטווח של בין ארבעים ס"מ לשבעים ס"מ פחות או יותר, בהתאם לצורך. במילים אחרות, תאלצו להשאיר בחדר שלכם מקום לא רק לארון, אלא גם לדלת שלו כאשר היא פתוחה. שטח לא מנוצל שלא ניתן לשים בו דבר.

חיסכו מעצמכם את בזבוז המרחב ואת הרגעים הרבים בהם הנחתם משהו על הרצפה בחדר והדלת נתקלה בו כי לא שמתם לב. שלל העיצובים, הנגישות הגבוהה, המחירים הנוחים והאמינות של המוצר הופכים כולם את הבחירה בארונות הזזה למהלך הנכון בעיצוב חדר השינה שלכם, וחדרי הבית בכלל.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article39222.aspx