פתיחת חשבון מסחר - תמיד יש לאן לשאוף
נכתב על ידי: דודו רוז
תאריך: 13/08/13

בתחילת דרכו של שמוליק היה המסחר השלמת הכנסה. בגיל 26 הוא החליט להירשם אל לימודי שוק ההון למתחילים ורכש את הידע מהיסוד. במהרה הוא התמכר למסחר. הוא אהב סגנונות מסחר רבים ונהנה מהמשחק, האדרנלין והאתגר. המסחר אפשר לו להרוויח סכומים נאים והוא הצליח לשפר את רמת החיים שלו.

שמוליק המליץ לחברים רבים על המכללה המוצלחת. הידע שרכש, נתן לו יתרון והוא יכל לעבוד מספר שעות בכל יום ולהרוויח סכומים נאים למדיי. נוסף על כך , שמוליק שמר על עצמו והתנהל בצורה נכונה, הוא נהג בשיקול דעת ולא התפתה לבצע עסקאות מסוכנות אשר היו עלולות לגרום לו להפסדים כספיים. בהמשך דרכו החליט שמוליק לבצע פתיחת חשבון מסחר. פתיחת החשבון סייעה לו להרוויח בצורה יפה.

פתיחת חשבון מסחר – הגיע הזמן לעלות מדרגה

במסגרת חדר מסחר, רכש שמוליק ידע רב. בחדר המסחר הוא התחיל ליהנות מהמסחר. רק שם הפכו הלימודים התיאורטיים ללימודים מעשיים. בחדר המסחר הוא קיבל ליווי צמוד והצליח להרוויח כבר במהלך הלימודים. כמו כן, הוא קיבל תמיכה של אנליסטים מכל מקום בו היה ובכל זמן. לימוד מסחר הקנה לשמוליק ידע על ניהול תיק השקעות והוא השקיע גם בצורה זו. באמצעות יצירת תיק השקעות דינמי ומעודכן, הוא הצליח להרוויח סכומים יפים.

שמוליק נהנה מאוד לסחור במסגרת מסחר יומי ולאחר שהבין שהוא מעוניין להפוך את המסחר למקצוע ולהיות סוחר מקצועי, הוא  החליט לעלות שלב ולעבוד עם מערכת מסחר. מערכת המסחר אפשרה לשמוליק לעבוד יחד עם תוכנת מסחר מתקדמת. כסוחר מקצועי הוא היה זקוק לכלים הטובים והאמינים ביותר. מערכת המסחר כללה גרפים וסורק מניות, היא אפשרה לשמוליק לשלם רק עבור פקודות שביצע, הוא יכל להפקיד כספים בשקלים ודולרים במהירות, קיבל שירות בעברית והצליח למנף את כספו. כסוחר מקצועי, נהנה שמוליק לעבוד בצורה עצמאית. העבודה ריתקה אותו והאתגרים לא נגמרו.

במידה ואתם מעוניינים לעסוק במסחר, תוכלו גם אתם להצטרף אל המכללה שלנו. תוכלו ליצור לעצמכם הכנסה נוספת או כמו שמוליק, תוכלו להפוך את המסחר למקצוע המרכזי שלכם, כך או כך , במידה ותשמרו על שיקול הדעת ולא תיקחו סיכונים מיותרים תוכלו להגיע לעצמאות כלכלית.

להגיע לעצמאות כלכלית

אם אתם זקוקים למידע נוסף לגבי המכללה, הקורסים, המרצים המקצועיים, כיתות הלימוד, סגנונות המסחר הנלמדים, לימודי בורסה, פתיחת חשבון מסחר וכו', תוכלו ליצור קשר באמצעות הטלפון. נוסף על כך, תוכלו למלא את הפרטים שלכם בטופס יצירת הקשר ונציג מטעם המכללה שלנו יחזור אליכם בהקדם האפשרי ויענה על כל השאלות שלכם בהרחבה ונימוס. לאחר שתסיימו את הלימודים, תוכלו לעסוק בתחום מעניין ומרתק אשר ישפר לכם את רמת החיים.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article39352.aspx