הלוואות
נכתב על ידי: אבי
תאריך: 14/08/13

דמיינו לעצמכם שחלומות מתגשמים, שאתם כרגע נמצאים באי מרוחק מלא פינוקים, דמינו שאתם מנהלים את העסק שתמיד רציתם, שכל שאיפה בחייכם יכולה להתממש, ממשיכים לחלום? אפשר להתעורר! הכל אפשרי אם רק רוצים, לקיחת הלוואה פותרת את כל הענייניים. הלוואות בעצם עוזרות לנו לממש מטרות מסוימות שאנו רוצים, במקרים אחרים הלוואות סוגרות מינוס קבוע בחשבון ועוד המון סיבות מדוע לקחת הלוואה- עם זאת חשוב לזכור שהלוואה היא לא משחק, מדובר בכסף רב שצריך להחזיר בחזרה. במאמר זה נציג מספר טיפים חשובים שיוכלו לתת לכם את הכלים הנכונים בדרך ללקיחת הלוואות:

על הלוואות לא מתפשרים- חשוב לזכור שהלוואות בסופו של דבר מחזירים. אנשים בלהט של רגע ורצון לקבל כבר את הכסף ותמים על הסכמים שלא מתאימים להם, לא מצליחים לשלם בחזרה את ההלוואה ובמצבים כאלה הבנק מפעיל את כוחו בכדי לקחת מהלקוח את הכסף שהוא חייב, ואלו לא מצבים נעימים בכלל. בדקו מספר פעמים על מה אתם חותמים, אל תתפשרו על פחות ממה שאתה חושבים שאתם צריכים.

המיקוח לפעמים עוזר- אם משהו לא נראה בעיניכם הגון או שאתם מהססים כי תנאי ההחזר לא מתאימים לכם- תשלומים גדולים או ריבית גדולה מדי, אל תהססו לומר זאת, התמקחו עם הבנקאי שלכם על התנאים ברוב המקרים באים לקראת הלקוח הרי הבנקים רוצים להיות בטוחים שהלקוח שקיבל הלוואה אכן יחזיר אותה במועד.

רושם ראשוני- אם בחרתם לקחת הלוואה שהיא לא מהבנק שלכם מהבנקאי שכבר מכיר אתכם כי התנאים לא היו מתאימים לכם ופנית לבנק אחר, הרושם הראשוני הוא חשוב בהחלט. הוא מעיד עליכם מי אתם ולפעמים גם שופט מה מצב חשבונכם בהתאם למראה והלבוש. ישנם מקרים בהם הופעה מכובדת היא זו שגרמה לאישור ההלוואה. הופעה מוזנחת ולא מטופחת יכולה לגרום לבנקאי שיושב מולכם להרהר לעצמו האם בכלל תוכל לעמוד בתשלומים? אפילו אם כן, הוא עלול לא לאשר זאת.

שאלו את עצמכם האם תם באמת זקוקים להלוואה- במידה וזה לא עניין דחוף, את ההלוואות אפשר להניח בצד ולפתוח קופות חיסכון או פיקדונות. במידה וזה עניין שלא סובל דיחוי בדקו את כל האופציות ורק אז החליטו.

זכרו שיש מספר סוגי הלוואות- בעבר תחום ההלוואות לא היה רחב כל כך, היום בשל הביקוש והידע שהלוואות מאפשרות לתכנן תכניות ולשמר על רמת חיים סבירה ישנן הלוואות מכל סוג ולכל מטרה: הלוואות חוץ בנקאיות, הלוואות פרטיות, הלוואות מיוחדות למשכנתאות, לסטודנטים, חיילים וכדומה. בנוסף יש הלוואות בבנקים הגדולים שה חברות גדולות ומוכרות לכולנו, בנקים קטנים יותר כמו בנק ירושלים שמציע לא פחות מהלוואות של בנקים גדולים וחברות אשראי שמציעות גם הן הלוואות שונות.

כעת כאשר אתם יודעים את הבסיס ללקיחת הלוואה, בין אם מבנק ירושלים, בנק אחר או חברת אשראי מוכרת, עשו זאת בצורה חכמה ומותאמת אישית במיוחד עבורכם, בתנאים שיהיו נוחים ומקובלים לשני הצדדים. אחרי הכל אנו מבינים שבסך הכל אם עשינו זו כשורה אין סיכון בכך והלוואות הן פשוט צעד נוסף בדרך להגשמת החלומות שלנו ואם זה אפשרי מדוע שלא נעשה זאת?


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article39375.aspx